Ile szpital zapłaci pielęgniarce za jedną godzinę pełnienia dyżuru "pod telefonem"?

Umowy cywilnoprawne pielęgniarek.

      

 

Szpital ogłasza konkurs na świadczenia pielęgniarskie w ramach kontraktów. Oferty składane przez pielęgniarki podlegają ocenie. Poniżej jedno z kryteriów oceny - oferowana stawka godzinowa za jedną godzinę pełnienia dyżuru "pod telefonem". 

Wybrał: Mariusz Mielcarek 

Zobacz także:

Szpital ogłasza konkurs na świadczenia pielęgniarskie w ramach kontraktów. Oferty składane przez pielęgniarki podlegają ocenie. Zobacz jak punktowane są kwalifikacje zawodowe: doktorat, magister, licencjat, specjalizacja, kurs kwalifikacyjny i specjalistyczny.

Zobacz ile punktów zostanie przyznane pielęgniarce za "dotychczasowe nienaganne świadczenie pracy", w kontekście posiadanego stażu pracy.

Im większą liczbę godzin pracy zadeklaruje pielęgniarka w miesiącu, tym uzyska większą punktację. Można zdobyć od 1 do 5 punktów.

Ile szpital chce zapłacić pielęgniarce za godzinę pracy na kontrakcie? Od 28 do 34 zł. Ale to pielęgniarka wpisuje do oferty stawkę za swoją pracę... Im wyższą stawkę poda, tym mniejsza szansa na wygranie konkursu.

Zobacz także:

Aktualności według działów: Pielęgniarka kontraktowa

 

Komentarze użytkowników

#1  2017.03.03 20:42:44 ~Wsciekla

Moze za miskę ryżu będziemy pracowac 12 godzin!

#2  2017.03.03 21:41:52 ~maria

Wyrwane z kontekstu nie wiadomo o co chodzi ,dobrze by było przeczytać cały tekst

#3  2017.03.03 23:09:21 ~mm

Inne wymogi oferty są opublikowane wczesniej. Tu są jedynie proponowane stawki godzinowe za dyżur pod telefonem. Zrozumiale ze pielegniarka oprócz wspomnianych wczesniej 240 godzin pracy na kontrakcie ma być dyspozycyjna pod telefonem. Jej pan i władca może ja przeciez wezwać.

#4  2017.03.04 15:33:51 ~Ata

Pielęgniarka-piękny zawód! Pewnej zimowej nocy wezwano mnie do pilnego zabiegu operacyjnego, który trwał 3 godziny. Za przyjazd i instrumentowanie zapłacono mi 15 zł. Szał! Aż bałam się z taką forsą wracać do domu- ktaś mógł mnie okraść!

#5  2017.03.04 21:32:14 ~piel

Pod telefonem to ja mam ładowarkę i stolik. Nigdy siebie tam nie posadzę.

#6  2017.03.05 18:17:32 ~Joanna

A co z pielęgniarki które pracują w zakładach poprawczych ? 1750 zł netto po 30 latach pracy.

#7  2017.03.06 15:09:36 ~zbulwersow

Zarobki pielegniarki w szpitalach np. psychiatrycznych to 2150 brutto zeby nie nadganiac nocami wysluga lat to by sie nie oplacalo pracowac na reke nie cale 1800 zl.ale nikogo to nie interesuje ze w takich szpitalach to narazanie zycia codziennie na kazdym dyzurze a kierownictwo mowi"przeciez pani wie gdzie pracuje. A tak na marginesie czy ktos sie orirntuje czy to jest legalne zeby na oddzialach ogolnopsychiatrycznych w nocy dyzurowala jedna pielegniarka na 20 pacjentow plci meskiej? gdzie zamkniete sa drzwi okna na klucz? jak upilnowac towarzystwo i jeszcze wychodzic na obchody w nocy? Pozdrawiam wszystkie kolezanki pracujace w tak streesujacych warunkach a le przeciez na wlasne zyczenie SZOOOOKKKK.

#8  2017.03.08 14:18:20 ~obserwator

Co tu pozdrawiać tu ! Działać i to szybko zgłosić do prokuratury i nie przyjmować pojedynczych dyżurów ! Jakie zaharowane i nieodpowiedzialne pielęgniarki, wstyd !

#9  2017.03.08 14:18:20 ~obserwator

Co tu pozdrawiać tu ! Działać i to szybko zgłosić do prokuratury i nie przyjmować pojedynczych dyżurów ! Jakie zaharowane i nieodpowiedzialne pielęgniarki, wstyd !

#10  2017.03.08 14:30:22 ~ja

Do 9 święta racja

#11  2017.04.28 19:06:55 ~wkpiel

Co tu pisać ile za ile ! niech w końcu Krajówka pani D. zacznie cos robić dla nas !

#12  2017.08.08 15:04:43 ~Marta

Walczcie o swoje to wstyd, aby byly tak niskie zarobki w tak wartosciowym zawodzie. Powinnyscie miec roczne urlopy zdrowotne tak jak w srodowisku nauczycieli. Za tak odpowiedzialna prace nalezy sie Wam.

#13  2018.07.25 15:52:53 ~Glut

Ja wiem ze zaravia sie slabo ale niech nie przesadzaja i mówią prawdę ktoś tam pisze że ma 2150 brutto Oki a dodatki noce nie noce święta nie święta dojdzie co najmniej 500 brutto do tego Sabałowe to wół teraz 3 transza to 1200 i nagle się robi prawie 4 tyś brutto więc mówcie ale prawda a nie ściemniacze a na kontrakt żadna taniej jak za 35 zł na h nie pracuje

#14  2018.09.07 13:54:58 ~baska 67

Odniose się do wpisu o zakladach poprawczych: brak jakichkolwiek zapisów w regulaminach WSZYSTKICH zakładów dot pracy piel /oprócz zenujaco źle opracowanych zakresów obowiązków niezgodnych z niczym! /,co prawdopodobnie wynika z nieudolności kolejnych dyrektorów, podwójna podległosc służbowa /! /, w tym pod kier AG! . Kierownik to ktoś, kto może wydawać polecenia a nie, żeby.był! Zenujaco niskie wynagrodzenia pomimo często posiadanych specjalizacji itp. A do tego brak jakichkolwiek info na stronach zakładów nt pracy piel w poorawczaku! A na co dzień ponizajace zachowania nie tylko osadzonych ale i pracowników. Zwracanie się pt "obsługa ". Zastanawiam się nad zgłoszeniemdo prokuratury każdego nieodpowiedniego czynu, ponizajacych słów jako tych kierowanych do mnie, jako do funkcjonariusza publicznego. Nie jestem nikim gorszym od reszty pracowników, dla których często jestem ostatnią deską ratunku w sytuacjach, gdy bardzo często nie potrafią poradzić sobie z wychowankami. To tyle.