Zobacz jakie rozwiązania płacowe proponuje minister Radziwiłł, a jakie związki zawodowe zrzeszone w (NIE)porozumieniu zawodów medycznych. Obie propozycje są niekorzystne dla grupy zawodowej pielęgniarek i położnych.

Projekty ustawa - wynagrodzenia pracowników ochrony zdrowia.

       


                   czytaj ze strony 2                                  czytaj ze strony 4                                  czytaj ze strony 5

                   czytaj ze strony 6                                    czytaj ze strony 7                                   czytaj ze strony 8

                 czytaj ze strony 9                                      czytaj ze strony 10                                 czytaj ze strony 11

Zobacz także:
Aktualności według działów:
 

Komentarze użytkowników

#1  2017.05.04 11:07:56 ~piel

Jeszcze niedawno regulacja miałaby wejść od 1.07.2017 i miało to być 10% różnicy między obecną zasadniczą i 2496 zł. Ja otrzymałabym 39 zł a wg. tej regulacji otrzymam 10 zł. Ta pierwsza regulacja byłaby żenująca, a ta druga to jakaś kpina! .Musi pielęgniarstwo umrzeć. Nie ma innego wyjścia, żeby się przebudzili. Zero zachęty do tego zawodu. Plany podwyżek rządu i tej chorej komisji to jak trzepotanie flagi na wietrze!

#2  2017.05.04 11:09:09 ~piel

Te plany są patykiem po wodzie pisane!

#3  2017.05.04 14:51:05 ~funia

Proponuję dac p. Szczurek i pozostałym z ekipy rządzacej nasze pensje i te obiecane WYSOKIE PODWYŻKI-ciekawe kiedy porzucą pracę! Pozdrawiam.

#4  2017.05.04 16:34:18 ~Motyl

Nikt nie ma prawa zmuszać do robienia specjalizacji ( szafując wskażnikami pracy ) jak to robili do tej pory z Paniami .Obiecywali że jak zrobisz kurs to będzie wyższa płaca a tak NAPRAWDĘ TO CI NA GÓRZE CO SĄ NAD WAMI CHCĄ SIĘ , nachapać do woli " i tyle a jak porobicie te specjalizacje to potem znowu , cichutkim szantażem " będą pokazywać wskaźniki że doktorat trzeba zrobić .NIE, NIE i jeszcze raz NIE tym wskaźnikom pracy. NIE RÓBCIE ICH I POKAŻCIE ŻE NIKT NIE MA PRAWA tak postępować z WAMI . BO TE OBIECANKI CACANKI TO ICH , aż nadto wyświechtana gra i zarazem podła nader " Aby tak ,zwanym przyparciem kolanem do muru zmuszać do robienia specjalizacji nie DAJĄC NIC W ZAMIAN , BO TAK JAK ZAWSZE < OBIECYWALI a następnie wypinali co? CZTERY LITERY I żadnej z WAS te Wasze kursy i specjalizacje nie przysłużyły się do poprawy BYTU a wręcz przeciwnie .UPOKARZANO WAS I ROBIĄ TO NADAL . NIE DAJCIE NA TO ZGODY .

#5  2017.05.15 17:44:47 ~jusia

A może ktoś mi powie jak ustawa się ma do pielęgniarek zatrudnionych w krwiodawstwie? Czy znowu tak jak z dodatkiem Zembali nic nam się należy i podwyżki są tylko dla pielęgniarek zatrudnionych w szpitalach?

Dodaj komentarz