W tym szpitalu trzy związki zawodowe pielęgniarek i położnych domagają się zwiększenia pensji zasadniczej dla pielęgniarek ze specjalizacją.

Wynagrodzenia pielęgniarek i położnych.

       

Zobacz artykuł w przedmiotowej sprawie - Pielęgniarki żądają podwyżek. W tym szpitalu trzy związki zawodowe pielęgniarek i położnych domagają się zwiększenia pensji zasadniczej dla pielęgniarek ze specjalizacją do 3 tys. zł brutto.

Zobacz także:

Aktualności według działów  Podatek od "bezpłatnych szkoleń" izby pip

W dniu 1 czerwca 2017 roku projekt ustawy autorstwa (NIE)porozumienia zawodów medycznych, który płacowo robi pielęgniarki i położne: "w balona", "na szaro", "w konia", "w trąbę" został skierowany przez marszałka sejmu do dalszych prac sejmowych. Zobacz cały tekst projektu wraz uzasadnieniem.

Poznaj dwa projekty ustaw, które wpłynęły do sejmu. Dotyczą wynagrodzeń pracowników ochrony zdrowia. Pierwszy ministra Radziwiłła - nie daje praktycznie żadnych szans, na szybki wzrost wynagrodzeń pielęgniarek i położnych. Drugi (NIE) porozumienia związków zawodowych - deprecjonuje rolę pielęgniarek i położnych względem innych zawodów medycznych. Czyli wybór między cholerą a zarazą!

Pielęgniarko i położno! Tego związkowcy z (NIE)porozumienia związków zawodowych tobie nie powiedzą. Jest rok 2018. Weszła w życie ustawa ich autorstwa. Na oddziale internistycznym pracuje pielęgniarka oraz ratownik medyczny. Jakie mają wynagrodzenie zasadnicze? CUDA. CUDA. CUDA!

(NIE)porozumienie związków zawodowych zdecydowanie postawiło na deprecjonowanie zawodu pielęgniarki i położnej. Nawet minister Radziwiłł nie pozwolił sobie na takie działanie wobec naszych zawodów. Przykład? Proszę bardzo...

(NIE)porozumienie związków zawodowych składa serdeczne podziękowania "Pani Lucynie...". Pielęgniarki i położne też dziękują tej pani.

Komentarze użytkowników

#1  2017.06.06 15:35:22 ~Anna Matys

Domagamy się podwyżek dla WSZYSTKICH pielęgniarek i położnych zatrudnionych w SPSK 1 w Lublinie. Nie zawsze redaktorzy przekazują całą prawdę. Zarobki specjalistek w dwóch różnych szpitalach klinicznych w ty samym mieście, miały tylko zobrazować sytuację i wskazać na słuszność żądań. A finanse, to nie jest jedyny problem w tym szpitalu. Artykuły w Dzienniku Wschodnim i Kurierze Lubelskim na ten temat, publikowane są od kilku miesięcy.

#2  2017.06.06 21:36:38 ~Bo

Większość szpitali w Polsce ma wiele problemów,bo nie da się za grosze robić medycyny-wszyscy to wiedzą,no może poza MZ i politykami.Powodzenia w walce!

Dodaj komentarz