Zobacz jakie maksymalne stawki dla pielęgniarek kontraktowych określił szpital w następujących specjalnościach: anestezjologia, blok operacyjny, chirurgia...

Wynagrodzenia pielęgniarek.


8 czerwca 2017 - Spontaniczna akcja wysyłania przez pielęgniarki i położne pisma w sprawie "społecznego niezadowolenia" w związku z projektem ustawy autorstwa związków zawodowych. Zobacz propozycję pisma, które ma być wysyłane do izby pielęgniarek.

10 czerwca 2017 - Czarno na białym. Tak samorząd pip dzielił pielęgniarki i położne, w kontekście wysokości wynagrodzenia. Wczoraj zmienił zdanie! Dzień po uchwaleniu nowej ustawy o wynagrodzeniach zasadniczych w ochronie zdrowia. Pomroczność jasna?

10 czerwca 2017 - Panie w czepkach doznały OLŚNIENIA! Napisały list do ministra Radziwiłła, dzień po uchwaleniu przez sejm ustawy o wynagrodzeniach zasadniczych w ochronie zdrowia. Szkoda, że się nie zająknęły o projekcie ustawy autorstwa (nie)porozumienia związków zawodowych. Ale wezwał je do tego marszałek sejmu! Poczekamy...

10 czerwca 2017 - Izba naczelna pip wydała komunikat: "W związku z licznymi zapytaniami członków samorządu pielęgniarek i położnych...".


Zobacz także:

Aktualności według działów - pielęgniarka kontraktowa

Wyciąg z dokumentacji konkursowej... 

"III. PRZEDMIOT KONKURSU OFERT I CZAS TRWANIA UMOWY:
Przedmiotem konkursu jest udzielanie świadczeń zdrowotnych przez pielęgniarki/pielęgniarzy w zakresie całodobowej opieki w dni powszednie i świąteczne w następujących specjalnościach:

  • anestezjologia i intensywna terapia (praca z dorosłymi), 
  • anestezjologia i intensywna terapia (praca z dziećmi), 
  • pielęgniarstwo operacyjne (praca z dorosłymi),
  • pielęgniarstwo operacyjne (praca z dziećmi),
  • nefrologia,
  • chirurgia,
  • elektrokardiologia.

Maksymalne wynagrodzenie  jakie Udzielający zamówienia jest w stanie zapłacić za godzinę świadczonych usług z wyjątkiem anestezjologii i intensywnej terapii oraz pielęgniarstwa operacyjnego wynosi 32 zł.
Maksymalne wynagrodzenie jakie Udzielający zamówienia jest w stanie zapłacić za godzinę świadczonych usług w zakresie anestezjologii i intensywnej terapii oraz pielęgniarstwa operacyjnego wynosi 35 zł."

Wybrał: Mariusz Mielcarek 

Zobacz także:

Aktualności według działów - oferty pracy dla pielęgniarek.

Komentarze użytkowników

#1  2017.06.18 17:45:19 ~Pielegniar

Skoro szpital dalej płaci grosze, to moze trzeba ściągnąć pielegniaki z Korei Północnej? Będą mieszkały pod mostem i zadowola się miska ryżu.

#2  2017.06.18 18:04:09 ~piel anest

Łaskawcy ale kasa.nich szukają życzę powodzenia

#3  2017.06.18 18:05:39 ~:)

Korea to zbyt bogaty kraj :) jak na nasze płace

#4  2017.06.18 20:47:08 ~Kos

ZUS, podatek, księgowa i wyjdzie się tyle co na etacie. Ale jest w tym logika. Jeśli , ktoś chce dobrze zarobić przy takich stawkach będzie musiał zapierdzielac 400 h. I o to chyba dyrekcji chodzi. Zamiast pocic się i szukać 10 pielęgniarek, wystarczy dac kontakt , lipne stawki i 4 pielegniarki szczęśliwe, że zarobią na pewno się znajdą. I NAWET NIE PRZEKONUJCIE MNIE, ZE BĘDZIE INACZEJ.

#5  2017.06.18 21:33:26 ~Ela

I taka prawda zawsze znajdą się Panie które będą pracować bez wytchnienia

#6  2017.06.19 14:26:32 ~piel

Za takie gowniane pieniądze to niech sami zapier.

Dodaj komentarz