Kolejne miasta otwierają szkoły pielęgniarskie. Czy to wystarczające lekarstwo na brak pielęgniarek? Kolejna szkoła otwarta! Kusi młodzież dwujęzycznymi studiami na kierunku pielęgniarstwo. Jakieś wnioski?

Nadciąga katastrofa - brak pielęgniarek

 

Instrukcja złożenia podpisu pod petycją:

STOP deprecjacji zawodu pielęgniarki i położnej w Polsce!

1. Petycję może podpisać każda osoba, nie tylko pielęgniarka i położna. 

2. Petycja została opublikowana w dniu 2 sierpnia 2017 roku na stronie www.petycjeonline.com

3. Petycję można podpisać na dwa sposoby:

  1. Na stronie  www.petycjeonline.com pod adresem: https://www.petycjeonline.com/stop_deprecjacji_zawodu_pielgniarki_i_poonej_w_polsce
  2. lub korzystając z poniższego formularza.

​4. Pod petycją jest formularz, w którym należy wpisać, dane:

Imię, nazwisko, miejscowość, adres e-mail. Można w polu - "podpisuję ponieważ..." wpisać swoje uwagii.

5. Jeżeli podpisujący petycję, nie chce aby jego dane takie jak: imię, nazwisko, miejscowość (adres e-mail nie jest nigdy widoczny dla osób trzecich), były widoczne, to należy pod formularzem ODZNACZYĆ pole przy adnotacji "Pokazuj użytkownikom mój podpis". Wtedy w sekcji podpisy będzie widniał wpis: "Sygnatariusz zadecydował nie ujawniać swojego nazwiska w internecie". 

6. UWAGA!!! Po kliknięciu na "Podpisz petycje", na adres email podpisującego zostanie wysłany przez serwis www.petycjeonline.com link, w który należy kliknąć aby zakończyć proces składania podpisu pod petycją. Dopiero wtedy złożony przez nas podpis zostanie oficjalnie zaakceptowany. 

Dotychczas liczba złożonych podpisów przekroczyła 6 tysiący!

Zapraszamy do podpisywania petycji!

Petycja jest formą akcji społecznej pielęgniarek i położnych, użytkowników Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych www.pielegniarki.info.pl. Nie jest związana z żadną organizacją samorządu zawodowego oraz związków zawodowych pielęgniarek i położnych. 

Redakcja pielegniarki.info.pl Zobacz artykuł w przedmiotowej sprawie: Myślenice. Lekarstwo na brak pielęgniarek?

Zobacz także aktualności według działów - Dodatki pielęgniarek brutto brutto po nowemu

Komentarze użytkowników

#1  2017.08.28 14:10:41 ~a_

Studia bez mozliwosci praktyki w klinikach? Od kiedy to tak? Specjalnie dla pielegniarek- tak jakby .No bez slow! Po co uczyc nowinek medycznych i nowoczesnej diagnostyki! Te 2 jezyki nie pomoga. W pewnym sensie takie ''studia" beda ograniczaly wiedze, a tym samym w przyszlosci zawezaly mozliwosc zdobycia dobrze platnej pracy./ kiedys moze nastapi ten dziejowy moment/. Pielegniarki wg. tej szkolki to kolejne opiekunki./mimo ze zaplaca niezla kase za nauke/. Dlaczego panstwo nie dofinansowuje deficytowych zawodow? Zna ktos odp? Nikt jak widac, nie mysli powaznie o naszym zawodzie. W mysl zasady" jak bylo -tak ma byc.

#2  2017.08.28 15:00:20 ~piel.dypl.

Nauka jezykow obcych? super zaraz po Szkole wyjada za granice :D jako wykwalifikowane Opiekunki Dla MAMONY.BRAWO TY bo potem BRAWO JA .

#3  2017.08.28 17:50:44 ~piel.

Brawo "WY" otwarciem uzdrowicie katastrofę braku, życzymy powodzenia

Dodaj komentarz