Zobacz okładkę najnowszego wydania miesięcznika branżowego dla pielęgniarek i położnych - pielegniarki.info.pl - nakład 30 tysięcy egzemplarzy. Kolejne wydanie miesięcznika branżowego 6 listopada.

Ogólnopolski miesięcznik branżowy pielegniarki.info.pl

Instrukcja złożenia podpisu pod petycją:

STOP deprecjacji zawodu pielęgniarki i położnej w Polsce!

1. Petycję może podpisać każda osoba, nie tylko pielęgniarka i położna. 

2. Petycja została opublikowana w dniu 2 sierpnia 2017 roku na stronie www.petycjeonline.com

3. Petycję można podpisać na dwa sposoby:

  1. Na stronie  www.petycjeonline.com pod adresem: https://www.petycjeonline.com/stop_deprecjacji_zawodu_pielgniarki_i_poonej_w_polsce
  2. lub korzystając z poniższego formularza.

​4. Pod petycją jest formularz, w którym należy wpisać, dane:

Imię, nazwisko, miejscowość, adres e-mail. Można w polu - "podpisuję ponieważ..." wpisać swoje uwagii.

5. Jeżeli podpisujący petycję, nie chce aby jego dane takie jak: imię, nazwisko, miejscowość (adres e-mail nie jest nigdy widoczny dla osób trzecich), były widoczne, to należy pod formularzem ODZNACZYĆ pole przy adnotacji "Pokazuj użytkownikom mój podpis". Wtedy w sekcji podpisy będzie widniał wpis: "Sygnatariusz zadecydował nie ujawniać swojego nazwiska w internecie". 

6. UWAGA!!! Po kliknięciu na "Podpisz petycje", na adres email podpisującego zostanie wysłany przez serwis www.petycjeonline.com link, w który należy kliknąć aby zakończyć proces składania podpisu pod petycją. Dopiero wtedy złożony przez nas podpis zostanie oficjalnie zaakceptowany. 

Dotychczas liczba złożonych podpisów przekroczyła 6 tysiący!

Zapraszamy do podpisywania petycji!

Petycja jest formą akcji społecznej pielęgniarek i położnych, użytkowników Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych www.pielegniarki.info.pl. Nie jest związana z żadną organizacją samorządu zawodowego oraz związków zawodowych pielęgniarek i położnych. 

Redakcja pielegniarki.info.pl 


Komentarze użytkowników

#1  2017.10.10 16:47:41 ~piel

Krótki wiersz o sfrustrowanych pielęgniarkach w Polsce : Już kurwa brak słów.

#2  2017.10.10 20:53:48 ~piegniarka

Bardzo smutne, że media huczą o strajku lekarzy rezydentów.Pielęgniarki strajkują bez echa. Nawet młodzi rezydenci bez wielkiej wiedzy, doświadczenia, żądają podwyżek.Rezydentua trwa 4 lata, a potem wielkie pieniądze. My pielęgniarki czekamy z nadzieją, na podwyżki a tu proszę, dzisiaj się dowiedziałam 70 zł podwyżki dostałam.Brutto. Mam 2500 podstawy. 25 lat stażu. Pracuje w nocy i święta.Pielęgniarstwo to poniżajacy, upadły zawód.

#3  2017.10.10 23:40:31 ~piel

ŚMIERDZĄCY,OBRZYDLIWY,CIĘŻKI,TRUDNY,EKSPLOATUJĄCY,DESTRUKCYJNY, DEZINTEGRUJĄCY,TRUJĄCY, CHOROBOTWÓRCZY,WYNISZCZAJĄCY,WYMAGAJĄCY,HIPERSTRESUJĄCY, WYPALAJĄCY,NIEBEZPIECZNY ,SZKODLIWY KRZYWDZĄCY,PONIŻAJĄCY, MOBBINGUJĄCY, WSTYDLIWY, ŻENUJĄCY,NISKOPŁATNY,NIEWOLNICZY , POGARDZANY,POZBAWIONY SZACUNKU I GODNOŚCI PRZEZ DECYDENTÓW I ZWIERZCHNIKÓW -ZAWÓD PIELĘGNIARKI. TAK Z GRUBSZA.

#4  2017.10.12 00:01:13 ~studentka

Uważam że jeżeli komuś nie podoba się wykonywany zawód i nazywa go jak pani powyżej to nikt nikogo nie trzyma, można poszukać innej pracy :) Jak się komuś nie podoba taka praca to niech pójdzie pracować do hipermarketu skoro tak często zarobki tych pracowników są porównywane do zarobków medyków. Walczyć o swoje można a nawet trzeba jeżeli chodzi o zarobki.

#5  2017.10.12 08:52:55 ~Kaja

17zł netto dostałam podwyżki ,bez komentaża.

#6  2017.10.12 09:04:31 ~tomek

A gdzie podwyżki dla grup niemedycznych w ochronie zdrowia czy w Szpitalu pracuja tylko pielegniarki i lekarze!

#7  2017.10.12 13:30:47 ~a_

Do # 4 Twoją wypowiedź argumentuje tylko nick ~studentka. W innym wypadku podejrzewałabym pańcie z izb-ten sam bełkot.

#8  2017.10.13 07:07:30 ~Do #6

O podwyżkę zapytaj swojego pracodawcę.

Dodaj komentarz