Dwoje ciężko chorych dzieci przygotowanych do planowego RM pozostało bez diagnozy, bo pielęgniarka anestezjologiczna skończyła dyżur… Zorganizowano kolejna pielęgniarkę anestezjologiczną... wtedy się okazało, że już nie ma lekarza anestezjologa.

Szpital 2017.


Dwoje ciężko chorych dzieci przygotowanych do planowego rezonansu magnetycznego pozostało bez diagnozy, bo pielęgniarka anestezjologiczna skończyła dyżur… 

Czytaj więcej...

 

Komentarze użytkowników

#1  2017.12.07 22:58:08 ~Może trzeb

Cytyję wyjaśnienie sytuacji "robert ed 7 grudnia 2017 - 15:10 Sytuacja na szpitalu jest bardzo cieżaka, ludzie nie maja przedłużanych umów wiec pracwoników jest coraz mniej. NA WIELU ODDZIAŁA BRAK ODPOWIEDNIEJ LICZBY PERSONELU. Pieniadze wywalczone w protescie przez grupy zawodowe na szpitalu nie sa wyplacane. 160 etatów nastepnych do zwolnienia. Nocna i swiateczna opieka na SZP. KSW nr 2 co drugi dzien nie działa poniewaz szpital nie zagwarantowal obstawy lekarskie (ludzie sa zaopatrywanie przez Oddział Ratunkowy). Pani Dr Przysada udaje tylko ze o niczym nie wie co sie dzieje w tej klinice —> żenada"

Dodaj komentarz