Komentarz na pielegniarki.info.pl: "Moje ostatnie praktyki na pediatrii prowadziły panie na 2-3 lata przed emeryturą, młodych do pracy na oddziale brak. Dużo się nauczyłam, ale za 1850 zł podstawy plus wyrównanie do najniższej nie pójdę pracować".

Komentarze pielęgniarek i położnych


Komentarze na pielegniarki.info.pl
 

  • Ja kończę pielęgniarstwo, jeszcze jeden semestr mi został. Pracować będę na jakąś część etatu, tylko za to będę się uczyć języków obcych. Ja i rodzina sobie poradzimy, a reszta... cóż - niech się dyrekcja martwi. Moje ostatnie praktyki na pediatrii prowadziły panie na 2-3 lata przed emeryturą, młodych do pracy na oddziale brak. Dużo się nauczyłam, ale za 1850 zł podstawy plus wyrównanie do najniższej nie pójdę pracować. Na każdym oddziale biorą namiary do mnie, potem dzwonią, czy już teraz nie przyszłabym jako opiekunka, aby pomagać pielęgniarkom. W galerii handlowej zarobię więcej.

     
  • Wstydzę się przyznać, jaki wykonuję zawód, a słowo „pielęgniarka” z coraz większym trudem i zażenowaniem przechodzi mi przez gardło, bo pielęgniarka w Polsce to symbol kogoś gorszego, synonim biedaka i nieudacznika życiowego, skazanego na porażkę taniego służącego, niewolnika kopanego w d... i lekceważonego przez wszystkich, nieszanowanego i poniewieranego przez przełożonych woła roboczego.