Poszukiwana pielęgniarka do pracy w pracowni rezonansu magnetycznego, tomografii komputerowej, mammografii, USG i RTG. Wymagana dyspozycyjność min. 80 godzin w miesiącu.

Krajowe oferty pracy dla pielęgniarek


Zobacz ofertę pracy dla pielęgniarki/położnej. Poszukiwana pielęgniarka do pracy w pracowni rezonansu magnetycznego, tomografii komputerowej, mammografii, USG i RTG Wymagana dyspozycyjność min. 80 godzin w miesiącu.

Zobacz oferty pracy dla pielęgniarek i położnych. 

Złóż BEZPŁATNIE ofertę pracy dla pielęgniarki i położnej (nie dotyczy ofert pracy za granicą). 

Zobacz także aktualności według działów -  Ministerialny zespół ds. strategii na rzecz rozwoju pielęgniarstwa i położnictwa w Polsce

Komentarze użytkowników

#1  2018.01.20 11:51:40 ~:(

Qrcze, żadna z moich koleżanek już nie może. Mają tak wypełniony grafik, że nie bywają w domu. Biegają z pracy do pracy, z oddziału na oddział i między szpitalami. Zapomniały jak to jest w domu, rozmawiać z dziećmi czy obcować z mężem. Liczy się tylko kasa, nic innego!

#2  2018.01.20 12:18:01 ~2

Hahahahaha. Może się jeszcze jakaś skusi. Znam taka jedna, która miesięcznie pracuje ponad 600 godzin. Cały czas siedzi przed grafikiem i kombinuje. Wymienia noce w tygodniu na te weekendowe, aby jeszcze zarobić ze dwa złote więcej. Gdy nagle odwołają jej jakiś dyżur to odmraża ma depresje, bo dla niej dzień spędzony w domu to dzień stracony :D

Dodaj komentarz