Wideo - wywiad z zwolnioną pielęgniarką ze złotoryjskiego szpitala: nie czuje, żebym działała na szkodę spółki! Ja działałam w imieniu i na rzecz pacjentów. Ich bezpieczeństwa i bezpieczeństwa personelu...

My pielęgniarki i pielęgniarze jesteśmy OBURZENI!

Bezpłatny miesięcznik dla pielęgniarek i położnych

Nakład 30 tysięcy egzemplarzy...

Poniżej okładka wydania marcowego...


Dołącz do grupy na facebooku: My pielęgniarki i pielęgniarze jesteśmy OBURZENI!


5 kwietnia 2018 roku - Wideo - wywiad z zwolnioną pielęgniarką ze złotoryjskiego szpitala: nie czuje, żebym działała na szkodę spółki! Ja działałam w imieniu i na rzecz pacjentów. Ich bezpieczeństwa i bezpieczeństwa personelu...

Więcej o sprawie pielęgniarki ze szpitala w Złotoryji

DOŁĄCZ do grupy:

My pielęgniarki i pielęgniarze jesteśmy OBURZENI!

https://web.facebook.com/groups/1736775269711907/

Komentarze użytkowników

#1  2018.04.05 12:05:50 ~Piel.

Jaka ta Pani Sława zniszczona jest pracą pielęgniarską - zobaczcie pazerene haróweczki tak będziecie wyglądać a nawet gorzej - noce to przedwczesna starość - nigdy noce sa nieodespane ! Ponadto ciężka i fizyczna praca w smrodach, stres, odpowiedzialność swoje robi ! Biedne zawsze, zaniedbane pielęgniarki - dużo starszych i non- stop oszukiwanie ! NIE POZWOLMY NA TAKIE TRAKTOWANIE !

#2  2018.04.05 12:07:39 ~do 1

To samo chcialam napisać - bardzo przykra prawda !

#3  2018.04.05 12:18:18 ~Piel.

Przestańcie pazernie harować i mieszkać w szpitalach ! To jest prymitywne ! PANI SŁWO WYRAZY WSPARCIA I SZACUNKU DLA PANI - TO PANI POWINNA BYĆ NASZA PRZEWODNICZACA KRAJOWA A NIE PRORZADOWA PTOK CO UDAJE ŻE LISTY PISZE DO PREMIERA ALBO MINISTRA ! DO OBECNEJ CHWILI NIC NIE DOSTALYSMY OD PIS-u ! DODATKI NIE PODWYŻKI OD ZEMBALI ZA PLATFORMY OBYWATELSKIEJ ! PANI SLAWO POWINNA SIĘ PANI STAĆ SYMBOLEM NASZEJ WALKI O GODNOSC PACJENTA I PIELEGNIAREK W POLSCE !

#4  2018.04.05 12:20:11 ~Piel.

Do 3 super prawda , komentarz bardzo na czasie !

#5  2018.04.05 12:23:50 ~piel.

Do 3 zgadzam się w pełni i nie chcę dzielić ale - młode nie wstyd wam ? niedawno wieszalyscie psy na starszych pielegniarkach ! KONIEC PODZIALOW - DO WSPOLNEJ WALKI RAZEM !

#6  2018.04.05 12:27:20 ~Piel

Popieram wpis nr 3 . Pani Krystyno Ptok liczymy na wchodzenie w spory zbiorowe i strajk generalny. Czas obudzić się ze snu zimowego i zrobić Wiosnę Ludów. Dosyć tego pudrowania i zamiatania pod dywan problemów w Pielęgniarstwo.

#7  2018.04.05 12:44:48 ~Piel

Szeregowi członkowie OZZPIP maja dosyc harowki na kilku etatach. Chcemy godnie zarabiać na jednym etacie. Zarząd i Przewodniczaca do roboty. Juz czas sporów zbiorowych i strajku generalnego.

#8  2018.04.05 12:51:46 ~obserwator

Powyższe komentarze są bardzo dobre. Dobrze, że Pani Sława odważnie zaprotestowała mówiąc o braku pielegniarek. Dlaczego za Nią nie nastąpił efekt domina ? Co z was za przewodniczace ? Korytka ważniejsze ? No żeby to policjanci byli albo nauczyciele ! I to przez was brak nam odwagi i to przez was jesteśmy zastraszane ! Szkoda, że trochę to późno na inne działania P.Sławy - bo wkrótce pójdzie na emeryturę ! Ale przynajmniej coś się zaczęło bardzo ważnego, nie dajmy przyzwolenia tym razem na wyciszenie poważnego problemu czy zamiatanie pod dywan !

#9  2018.04.05 13:02:02 ~Piel

A ciekawe czy OZZPIP i NRPIP stanal w obronie zwolnionej pielęgniarki ze Zlotoryji. ? Nie widać oficjalnego pisma ani wywiadu w mediach. Wstyd i hańba. Wypadałoby coś zadziałać. Pani Kolano tez jest pielęgniarka. Nie ważne ze należy do Solidarności. Naswietlila wielki problem w Pielęgniarstwie i została zwolniona. Do roboty p. Malas i p. Ptok.

#10  2018.04.05 13:02:43 ~Piel.

Do 8 sedno a ja jeszcze dodam : żeby to byli lekarze !

#11  2018.04.05 13:05:49 ~piel.

Do 9 popieram i do wielkiej roboty wszystkie pielęgniarki i pielegniarze !

#12  2018.04.05 13:12:20 ~do3

Popieram!

#13  2018.04.05 13:13:26 ~Piel.

Bardzo istotny problem tu poruszamy brak opieki pielęgniarskiej w szpitalach (nie tylko w Złotoryji ) a Szczurek i jej podobne udają że nie ma problemu. Dlaczego sprawa do tej pory nie została nagłośnienia w głównych telewizyjnych stacjach rządowych ? Brak jakiegokolwiek nawet reportażu !

#14  2018.04.05 13:28:59 ~ja

Popieram 3

#15  2018.04.05 13:31:34 ~???

Do 13 bardzo mądry komentarz - właśnie dlaczego telewizyjna jedynka tego nie pokaże, dwójka czy fakty ?

#16  2018.04.05 13:39:09 ~JA

Do 15 prawda i pytanie retoryczne ?

#17  2018.04.05 13:59:48 ~piel. dypl

Czy Państwo obecnie analizują metodę obliczania ilości pielęgniarek z Rozporządzenia Ministra Zdrowia z 28 grudnia 2012 r. w sprawie sposobu ustalania minimalnych norm zatrudnienia pielęgniarek i położnych w podmiotach leczniczych nie będących przedsiębiorstwami?

#18  2018.04.05 15:54:19 ~gacuś

A ile zarabiacie, Szanowne Panie w sumie na tych trzech etatach za 300h w miesiącu ? 2400zł jak się przewija w komentarzach , czyli 800zł za etat? To faktycznie grosze za tyle ciężkiej pracy. Trzeba się skonsolidować i walczyć. żeby było więcej niż 800 zł za etat.

#19  2018.04.05 19:29:02 ~EMEL

Pani Sławo! Jesteśmy z Panią! Do wszystkich komentujących; dlaczego piszecie na końcu ji w nazwie Złotoryja.Piszemy w Złotoryi.Pozdrawiam wszystkich

#20  2018.04.06 00:11:18 ~zyta

Kiedy strajk ogólnopolski ?

#21  2018.04.06 11:58:55 ~do 20

Mam nadzieję, że jak najszybciej! Nie ma na co czekać! Zembalowe do podstawy i podwyżki od Pisu! Bo nam się te pieniądze należą za ciężką i odpowiedzialną pracę , prawda Pani Szydło!

#22  2018.04.06 16:59:56 ~do 21

Bardzo madrze a co do wygladu pani Slawy pewnie lata tez swoje robia ale pielegniarki ogolnie sa zaniedbane zreszta przy takich zarobkach ale jak nawet maja wiecej to tez i tak sa takie przemeczone szare robotnice

#23  2018.04.06 17:00:57 ~piel.

Do 22 prawda

#24  2018.04.06 17:00:57 ~piel.

Do 22 prawda

#25  2018.04.06 18:46:40 ~do1

Pielęgniarka to nie modelka na wybiegu,zresztą płaca w obu profesjach diametralnie różna,więc po co piszesz bzdury o wyglądzie? Pewnie u ciebie we wiosce na odpust trza się ładnie odstroić,bo co ludzie powiedzą?

#26  2018.04.06 18:50:04 ~do22

#25 również tobie polecam

#27  2018.04.07 10:50:36 ~Erka

Do 25 nie pisz bzdur i nie porównuj do modelki bo nikt o tym tu nie pisze. A 1, 22 pisze w pozytywnym świetle, ale twoja słaba inteligencja i chęć dowalenia nie pozwala tobie na spokojną refleksję - takie jesteśmy niestety. I nie ośmieszaj się odpustamii - gdzie dziś odpusty ! Pewnie u ciebie ! Fakt , że pani Slawa widac zniszczona przedwczesnie osoba no i otyła - zapusciła się. Dużo jest otylych pielegniarek - co nie najlepiej świadczy o nich.

#28  2018.04.07 10:59:42 ~do 27

Popieram znam koleżanki zaharowane na kilku etatach - dodam pazerne zaharowane.Mają pieniądze by zadbać o siebie a gorzej wyglądają jak salowe !

#29  2018.04.07 11:01:05 ~piel.

Do 25 odpustowa nie masz racji

#30  2018.04.07 11:21:23 ~Piel.

Do 25 język twojego pisania jak również brak głębszej refleksji jeśli chodzi o komentowanie przez ciebie postów : 1, 22 świadczą tylko źle o tobie - o twoim zacofaniu i odpustach. I tak myśli pielegniarka- że o szatę tu chodzi - co za bezmyślność i prostactwo

#31  2018.04.07 11:35:26 ~PIEL.

Do 30 prawda ! Nie kłóciecie i nie bądźcie dla siebie złośliwe bo naprawdę wychodzi na to, ze dużo pielegniarek jest odpustowych i pobożnych i pazernie zaharowanych! WSTYD - PRZECZYTALAM PRZED CHWILA, ŻE KIEROWCY AUTOBUSÓW WYWALCZYLI PODWYZKE 4,4 TYS. BRUTTO TO NAJNIZSZA PENSJA PLUS PREMIEA OK.1000 Zl ! I NAPISANO CYT. "A JEDNAK RATUSZ MUSIAL TERAZ USTĄPIĆ BO KIEROWCY TO TERAZ BARDZO POŻĄDANI PRACWNICY NA RYNKU PRACY. A NA BRAKI KIEROWCÓW NARZEKA WIELU PRZEWOŹNIKÓW " I CO WY NA TO ?

#32  2018.04.07 11:49:01 ~Obserwator

Do 31 dzięki za info - bo w TVP jak narazie na ten temat cicho sza. Sprawdziłam we wczorajszej "Gazecie Wyborczej " była info. nt.podwyżek dla kierowców ! I co ja na to ? Ano konkretni i mądrzy panowie - zagrozili strajkiem. A my - no cóż nadal pazerne haroweczki, bezmyślne co nawet tu niewiele tu napiszą. A te co piszą od lat to piszą i piszą i co ? A w telewizji ogólnopolskiej nadal brak info o Pani Sławie Kolano - czyżby zastraszana kneblem ?

#33  2018.04.07 11:50:32 ~do 32

Madrze i oby takich jak najwiecej wypowiedzi

#34  2018.04.27 10:23:18 ~Izabela

Problem w tym że jesteśmy już w takim wieku że większość z nas nie ma siły strajkować .wypalenie zawodowe.jaka jest średnia wieku pielęgniarek? Wiecie dlaczego emeryci nie strajkują.Bo polot siła i chęci to przywilej młodości. Dlaczego lekarze wygrywają kolejną batalię z rządem? Bo pchają młodzież rezydentów na afisz.Cała siła jest właśnie w naszych młodszych pielęgniarkach.To one z naszym poparciem powinnny strajkować by w naszym społeczeństwie pielęgniarka to był zawód prestiżowy.Walczyć nie o płace a o normy zatrudnienia pielęgniarek dla dobra naszych pacjentów.Sekretarki medyczne dla pielęgniarek.A po drodze tak jak lekarze po cichu podwyżki.kropka.