Zobacz, z jaką specjalizacją poszukuje pielęgniarek Centralny Szpital Kliniczny MSWiA.

Krajowe oferty pracy dla pielęgniarek i położnych


OFERTA PRACY

Kliknij i zobacz szczegóły oferty pracy dla pielęgniarki  

Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie pielęgniarkę w oddziale intensywnej terapii kliniki kardiochirurgii

Oczekiwania:
–    tytuł zawodowy pielęgniarki/pielęgniarza oraz aktualne prawo wykonywania zawodu,

Mile widziane:
–    kurs kwalifikacyjny z pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii,
–    szkolenia w zakresie bezpiecznego przetaczania krwi i jej składników,
–    kurs specjalistyczny wykonywania i interpretacji zapisu EKG.
–    doświadczenie w pracy w intensywnej terapii, w tym w kardiochirurgii.

Poznaj szczegóły oferty: Zobacz, z jaką specjalizacją poszukuje pielęgniarek Centralny Szpital Kliniczny MSWiA.

Zobacz inne oferty pracy dla pielęgniarek i położnych.

Dodaj BEZPŁATNIE swoją ofertę pracy dla pielęgniarki i położnej (nie dotyczy ofert pracy za granicą).


Zobacz także: Pielęgniarki: tak nas traktował ordynator!

Zobacz także: Pielęgniarki - miesięcznik branżowy - pielęgniarka pomyliła krew...

Zobacz także: Pielęgniarkę zwolnił szpital. O ukaranie dyrektora wystąpiła... policja! 


Komentarze użytkowników

#1  2019.04.17 10:51:04 ~#1

Za wiele nie wymagają, chyba wreszcie się ktoś zreflektował, że czasy robienia pielęgniarce łaski minęły.

#2  2019.04.17 19:03:43 ~Pytanie

Czy pielegniarka moze zalozyc kaniule dozylna bez zlecenia lekarskiego w zleceniach. Pytam powaznie prawnie, z tego co sie doczytalem to pielegniarki systemu maja takie uprawnienia bez zlecenia a inne?

#3  2019.04.17 20:06:16 ~do 2

Tak, może. Każda z prawem wykonywania zawodu. Pozwala na to rozporządzenie ministra zdrowia o świadczeniach wykonywanych samodzielnie bez zlecenia lekarskiego.

#4  2019.04.17 20:57:49 ~Piel.dyp.

Nie ośmieszajcie się tymi wpisami.Kazda piel.poLM wie że to podstawa np.podczas utraty przytomności Nie będę czekała na zlecenie !

#5  2019.04.17 21:07:12 ~Piel.dyp.

Jak pacjent ma skierowanie na TK TO też potrzebujecie zlecenie? Czy jak wystąpi wstrząs? Czasami to zastanawiam się Jak można tu w ogóle poruszać takie tematy Wychodzimy na tępe dzidy z mgr.i specjalizacjami.Potem zdziwienie że nas nie szanuja.

#6  2019.04.17 21:09:26 ~do 3

Gdzie jest dokładnie o tym mowa w rozporządzeniu z dnia 28 lutego 2017 r. w sprawie rodzaju i zakresu świadczeń zapobiegawczych, diagnostycznych, leczniczych i rehabilitacyjnych udzielanych przez pielęgniarkę albo położną samodzielnie bez zlecenia lekarskiego, czy ustawach z dnia 15 lipca 2011 r. o zawodach pielęgniarki i położnej (Dz. U. z 2016 r. poz. 1251, 1579 i 2020). Nie mogę nigdzie znaleźć rozpisanych, a nipip okresla to "Nowe rozporządzenie natomiast zawiera ogólny przepis, zgodnie z którym pielęgniarka lub położna może udzielać samodzielnie bez zlecenia lekarskiego świadczeń zapobiegawczych, diagnostycznych, leczniczych i rehabilitacyjnych zgodnie z posiadaną wiedzą i umiejętnościami nabytymi po ukończeniu szkoły pielęgniarskiej lub szkoły położnych, z uwzględnieniem § 3 i § 7." Czyli w prawnie można czy nie można?

#7  2019.04.17 21:19:43 ~Agnieszka

Nie polecam tam pracować. Delikatnie mówiąc burdel na kółkach.

#8  2019.04.17 21:23:36 ~do 2,3

Tu nie chodzi o to co robimy czy przepisy po aktualizacji to uwzględniły po zamianie ustawy. Uważam, że rozmowa na temat naszego zawodu w kontekście aktów prawnych nie jest niczym złym. Co do czynności nagłych ustawa mówi jasno, chodzi o rutynową kalkulacje żył obwodowych bez zlecenia, w kontekście przepisów.

#9  2019.04.17 21:41:02 ~do 4

Ale ja LM nie kończyłam, w związku z tym nie jestem wszechwiedząca i od innych też tego nie wymagam. Jak się ktoś grzecznie pyta - nie rozumiem czemu nie mogę mu odpowiedzieć.

#10  2019.04.17 22:00:24 ~do 2 i 6

Można z całą pewnością. W poprzednim rozporządzeniu, tym z 2007r, kaniulacja żył obwodowych była wymieniona konkretnie, teraz to ujęli ogólnie - bez rozbijania na czynności. Jeśli masz to w programie studiów, a masz na pewno, to możesz venflon zakładać.

#11  2019.04.17 22:24:33 ~graba05

Jak mam zlecenie lekarskie dotyczące podania leku iv. to chyba proste jak drut ,że zaczynam od założenia wenflonu - zakładam kartę obserwacji wkłuć obwodowych.

#12  2019.04.18 12:44:11 ~Plg

Jeżeli widzę,że z pacjentem coś się dzieje ,nie pytam lekarza czy mam założyć Venflon.Zakładam ,szykuję szybko leki, w zależności co się dzieje-wsrząs,krwotok.Druga plg informuje lekarza.Zanim przyleci lekarz ,pacjent wymierzony i ma podane leki ratujące życie.Są przypadki kiedy możemy zlecenie wykonać na telefon.Nie jednemu choremu szybka pomoc uratowała życie.Pracując ze swoimi lekarzami ,dobrze wiemy co możemy i co mamy przygotować.

#13  2019.04.18 19:52:57 ~Kasa

Jaka stawka?