Pielęgniarka/Pielęgniarz – Świebodzin

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Endoskopowa
Proponowana forma zatrudnienia: Dowolna forma zatrudnienia

Opis stanowiska: Asystowanie przy badaniach i zabiegach endoskopowych. Sprawowanie kompleksowej i profesjonalnej opieki nad pacjentem przed i po endoskopiach. Dbałość o wysoką jakość i rzetelność wykonywanych usług medycznych. Wymagania: Wykształcenie kierunkowe – pielęgniarstwo. Kursu kwalifikacyjny lub specjalizacja w zakresie endoskopii dla pielęgniarek/pielęgniarzy; Wysoka kultura osobista i życzliwe podejście do pacjenta. Doświadczenie na stanowisku pielęgniarki endoskopowej / pielęgniarza endoskopowego. Oferujemy: Współpracę w oparciu o różne formy zatrudnienia: umowy o pracę, zlecenie, kontrakt. Możliwość pracy w godzinach dopołudniowych, jak i w formie dyżurów. Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego. Przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy. Stabilne warunki pracy.

Miejsce pracy:

Nowy Szpital w Świebodzinie
Młyńska 6
Świebodzin, 66-200