Położna – Wrocław

Informacje o zatrudnieniu:

Proponowana forma zatrudnienia: Dowolna forma zatrudnienia

Opis stanowiska: •samodzielna analiza zapisów KTG oraz kontakt z pacjentką w razie nieprawidłowości •prowadzenie dokumentacji medycznej i raportów pracy kontakt z personelem medycznym (lekarz, położna, placówka medyczna) i pacjentką •przyjmowanie mailowych i telefonicznych zgłoszeń oraz pytań, reagowanie na nie i udzielanie informacji •doradztwo w zakresie użytkowania systemu Pregnabit •bezpośredni kontakt z pacjentką, wizyty domowe w domu ciężarnej Wymagania: •minimum 3-letnie doświadczenie w samodzielnej analizie zapisów KTG •umiejętność obsługi komputera •umiejętność wykonania badania KTG •wysoka kultura pracy z pacjentką i współpracy z personelem medycznym Oferujemy: •atrakcyjne wynagrodzenie •elastyczny grafik pracy

Miejsce pracy:

Medyczne Centrum Telemonitoringu sp. z o.o.
Krakowska 141-155
Wrocław, 50-428