Pielęgniarka/Pielęgniarz – Katowice

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: operacyjna
Proponowana forma zatrudnienia: Dowolna forma zatrudnienia

Opis stanowiska: - asystowanie przy zabiegach i operacjach - przygotowywanie narzędzi i materiałów - prowadzenie dokumentacji medycznej - sterylizacja narzędzi Wymagania: - aktualne prawo wykonywania zawodu - posiadanie kwalifikacji poświadczonych odpowiednim dokumentem - dobra obsługa komputera - umiejętność pracy w zespole - samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania - chęć i umiejętność dokształcania się połączona z dużą motywacją do pracy - wysoka kultura osobista Oferujemy: - stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - umowę o pracę lub umowę zlecenie - pracę w systemie zmianowym Prosimy o aplikowanie za pomocą poniższego linku: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacje-2629-26-210-rfx.html

Szpital Specjalistyczny Centrum Medycznego MAVIT w Katowicach
Szopienicka 65
Katowice, 40-431