Pielęgniarka/Pielęgniarz – Warszawa

Informacje o zatrudnieniu:

Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Zakres obowiązków: świadczenia pielęgniarskie i zapewnienie profesjonalnej obsługi pacjenta (też w ramach badań klinicznych), pobieranie materiału do bad. lab. w gab. zabiegowym, wykonywanie iniekcji i innych procedur w tym EKG, prowadzenie dok. piel. wg protokołów badań, pomoc w pracy recepcji. Zatrudnienie 20 godz/tydz (pon. i wt. 7 – 15, czw. 14-18). Wymagania: prawo wykonywania zawodu pielęgniarki, dokładność, samodzielność, wysoka kultura osobista, uśmiech, pogoda ducha, komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów. Inf. dodatkowe: Pół etatu (ew. do wyboru zlecenie/kontrakt). Min. wykształcenie: Średnie zawodowe. Wynagrodzenie: 2.800 - 3.200 zł/80 godz./miesiąc brutto. CV ze zdjęciem na adres: [email protected] W CV proszę dodać: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji zgodnie z przepisami RODO.

Reuma Centrum (Pielęgniarka/Warszawa/Umowa o pracę/Pół etatu/Atrakcyjne wynagrodzenie)
Hetmańska 27
Warszawa, 04-305