Pielęgniarka/Pielęgniarz – Warszawa

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: anestezjologiczna
Proponowana forma zatrudnienia: Dowolna forma zatrudnienia

Opis stanowiska: przygotowanie stanowiska do znieczulenia,- współpraca z lekarzem anestezjologiem, chirurgiem,- opieka nad pacjentem na sali pooperacyjnej,- prowadzenie dokumentacji medycznej. Wymagania: doświadczenie min. 2 lata,- posiadanie kwalifikacji poświadczonych odpowiednim dokumentem,- umiejętność obsługi komputera,- umiejętność pracy w zespole,- mile widziany kurs krwiodawstwa, EKG, kurs kwalifikacyjny anestezjologiczny. Oferujemy: współpraca na pełen etat w formie umowy o pracę lub kontraktu,- atrakcyjne wynagrodzenie + premie,- szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego, dofinansowanie kursów specjalistycznych ,- interesującą pracę w stale rozwijającej się firmie o uznanej renomie w chirurgii plastycznej,- dobrze wyposażone stanowisko pracy,- przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy,- wzajemną pomoc i wsparcie pracowników,- pracę zespołową w opiece nad pacjentem,- elastyczny grafik.

Miejsce pracy:

Timeless Chirurgia Plastyczna
ul. Gen. Romana Abrahama 18/322
Warszawa, 03-982