Pielęgniarka/Pielęgniarz – Górzno

Informacje o zatrudnieniu:

Proponowana forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zakres obowiązków: ocena i stałe monitorowanie zdrowia pacjentów przyjmowanie i wykonywanie zaleceń lekarskich zabezpieczenie ciągłości dystrybucji leków wykonywanie czynności pielęgnacyjnych i higienicznych udzielanie i organizacja pierwszej pomocy w stanach zagrożenia życia i nagłych zachorowaniach tworzenie dokumentacji indywidualnej i zbiorczej wg obowiązujących procedur Nasze oczekiwania: aktualne prawo wykonywania zawodu sumienność i rzetelność w realizowaniu powierzonych zadań doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i w prywatnej opiece zdrowotnej będzie atutem Oferujemy: stabilne zatrudnienie w nowoczesnym ośrodku opieki długoterminowej pracę w miłej atmosferze umowę o pracę lub umowę cywilnoprawną pracę od zaraz!

Miejsce pracy:

Orpea Polska
Wólka Ostrożeńska 15A
Górzno, 08-404