Pielęgniarka/Pielęgniarz – Szczecin

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Zadania: - zapewnienie profesjonalnej opieki nad Pacjentem przy zabiegach endoskopowych - asystowanie przy zabiegach endoskopowych - przygotowanie Pacjenta do badania - przygotowanie sali endoskopowej - postępowanie ze sprzętem po wykonanym zabiegu - nadzór nad dokumentacją medyczną pracowni endoskopowej Oczekiwania: - wykształcenia kierunkowego, mile widziany kurs specjalistyczny z zakresu endoskopii - doświadczenia w zawodzie i w pracy przy zabiegach endoskopowych - dostępności w godzinach popołudniowych Oferujemy: - zatrudnienie na pełen etat (umowa o pracę) - atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań - ciągłe doskonalenie się w zawodzie.

Uromed Jakub Koteras Twoja Przychodnia Szczecińskie Centrum Medyczne
Juliusza Słowackiego 19
Szczecin, 71-434