Pielęgniarka/Pielęgniarz – Warszawa

Informacje o zatrudnieniu:

Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Zadania: przeprowadzanie audytów w zakresie oceny jakości i bezpieczeństwa usługi medycznej, uczestnictwo w tworzeniu procedur i standardów, tworzenie analiz i raportów, Monitorowanie i raportowanie zastosowania rekomendacji z audytów. Oczekiwania: wykształcenie min. licencjackie na kierunku pielęgniarstwo, mile widziane doświadczenie w pracy jako audytor, prawo jazdy kat. B, gotowość do wyjazdów służbowych,dobra znajomość obsługi komputera i aplikacji MS Office, znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o składanie swoich kandydatur online za pośrednictwem linku: https://tiny.pl/tjm7v (skopiuj i wpisz podany link do wyszukiwarki).

LUX MED Sp. z o.o. (Praca dla Pielęgniarki w charakterze audytora wewnętrznego)
ul. Postępu 21c
Warszawa, 02-626