Pielęgniarka/Pielęgniarz – Białystok

Informacje o zatrudnieniu:

Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę

) Główne zadania: • Rejestrowanie wizyt pacjentów i pracę z dokumentacją medyczną • Przygotowywanie pacjentów do zabiegów i procedur medycznych • Asystowanie przy zabiegach i pracę w punkcie pobrań Oczekujemy : • Aktywnego prawa wykonywania zawodu Położnej/Pielęgniarki • Sprawności manualnej i predyspozycji do pracy w gabinecie zabiegowym oraz przy rejestracji pacjentów • Komunikatywności i szczególnego zorientowania na pacjenta • Empatii, pasji do pracy z ludźmi i miłego usposobienia Oferujemy: • Stabilne zatrudnienie na cały etat na podstawie umowy o pracę • Konkurencyjne wynagrodzenie • System pracy 7,35, bez konieczności pracy w systemie nocnym, niedzielę i w święta • Udział w pełnych atrakcji spotkaniach integracyjnych • Pakiet świadczeń pracowniczych (m.in. prywatna opieka medyczna LUX Med, karta sportowa MultiSport, polisa na życie

Klinika Leczenia Niepłodności, Ginekologii i Położnictwa Bocian
Ul. Akademicka 26
Białystok, 15-267