Pielęgniarka/Pielęgniarz – Warszawa

Informacje o zatrudnieniu:

Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Zadania: • koordynowanie pracą zespołu pielęgniarskiego w Pracowni TK i MRI; • nadzór nad dokumentacją medyczną zgodnie z obowiązującymi przepisami; • nadzór nad gospodarką lekami i artykułami medycznymi; • zapewnienie wyposażenia stanowisk w sprzęt i aparaturę medyczną; • nadzorowanie stanu sanitarno-higienicznego Pracowni; • przeprowadzanie wywiadu pod kątem braku przeciwskazań do wykonania badania RMI i TK oraz rtg z kontrastem; • podawanie środków kontrastowych do badań RMI i TK. Wymagania: • wykształcenie wyższe z zakresu pielęgniarstwa; • min. 2-letniego doświadczenia zawodowego w Pracowni TK i MRI; • doświadczenia w zarządzaniu zespołem – dodatkowy atut; • ukończonych kursów w zakresie: pielęgniarstwa anestezjologicznego, wykonywania RKO; • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalnych; • dobra znajomości pakietu MS Office.

Pielęgniarka Koordynująca w Pracowni TK i RMI - Szpital Damiana Warszawa
Wałbrzyska 46
Warszawa, 02-739