Pielęgniarka/Pielęgniarz – Dania – Nykøbing Falster

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarki i Położne Szpital w Danii
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wynagrodzenie: w zależności od kwalifikacji 12 000PLN - 30 000 PLN /miesiąc

Opis pracy:

Szpital usytuowany w nadmorskiej okolicy malowniczej Danii poszukuje pielęgniarek i położnych otwartych na relokację i rozpoczęcie współpracy.

Oferujemy:

  • Zrównoważone życie: Jako pracownik medyczny, pracujesz 37 godzin tygodniowo, z możliwością wzięcia dodatkowych dyżurów. Wynagrodzenie, które oferujemy, bazuje na aktualnych uzgodnieniach i uwzględnia staż, kwalifikacje, zmianowość itp. Ponadto otrzymasz atrakcyjne benefity: wkład w emeryturę, urlopy wypoczynkowe I chorobowe oraz ubezpieczenie od wypadków.
  • Dobre życie w Danii – kraju nr 2 jeśli chodzi o Wskaźnik Jakości Życia: Dania to jeden z najlepszych na świecie publicznych systemów opieki zdrowotnej z bardzo wysokimi standardami medycznymi, możliwość prowadzenia zdrowego stylu życia i pogodzenia ambicji zawodowych z życiem rodzinnym oraz zainteresowaniami; bezpłatny system edukacji, przyjazny klimat, czyste powietrze, bezpieczeństwo, dobrze zorganizowany transport publiczny oraz łatwy dostęp do wydarzeń kulturalnych i sportowych.
  • Rozwój osobisty i zawodowy w szpitalu Nykøbing Falster w międzynarodowym środowisku wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów, gdzie priorytetem są: wysokie standardy medyczne, rozwój medycznych i managerskich umiejętności, możliwość połączenia praktyki klinicznej z projektami badawczymi, a także dbałość o dobre środowisko pracy oraz well being naszych pracowników.
  • Wysoki standard procesu rekrutacji oraz wsparcie w procesie relokacji. Na co dzień zajmujemy się zatrudnianiem managerów najwyższych szczebli w całej Europie. Czerpiąc z tych doświadczeń, zaopiekujemy się również Tobą – jesteśmy świadomi złożoności i trudów związanych z wyczerpującym procesem przeprowadzki do innego kraju. Na późniejszym etapie będziesz wspierany również przez firmę relokacyjną.

Nasze wymagania:

  • Ukończona edukacja wyższa w kierunkach: pielęgniarstwo lub położnictwo w krajach EU/ EEA
  • Obywatelstwo jednego z krajów EU/EEA
  • Prawo wykonywania zawodu w krajach EU;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2 (potrzebny również w procesie rekrutacji)
  • Gotowość do opanowania języka Duńskiego do poziomu profesjonalnego (C1) w ciągu pierwszych dwóch lat zatrudnienia w Danii. (więcej informacji w Linku)
  • Czujesz motywację aby rozpocząć nowe życie w Danii oraz przejść przez proces uzyskania autoryzacji, zezwolenia na samodzielną pracę.

 

Aby poznać szczegóły oferty, poznać kilku przyszłych kolegów lub przesłać CV, kliknij w LINK. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z: Małgorzata Deryło, Mercuri Urval, +48692480411; [email protected]. Rekrutujemy na bieżąco, wymagamy znajomości języka angielskiego.

Miejsce pracy:

Szpital
-
Dania - Nykøbing Falster, 4800
Dania

Dodatkowe informacje:

Osoba kontaktowa: Małgorzata Deryło
Telefon: 692 480 411
E- kontaktowy: [email protected]
Strona www: https://www.mercuriurval.com/en-dk/Opportunity/?jobadid=67430