Aktualności Portalu Pielęgniarek i Położnych https://www.pielegniarki.info.pl Sat, 15 May 2021 16:19:36 +0200 <![CDATA[Cennik odpłatnych zabiegów pielęgniarskich w szpitalu. ]]> https://www.pielegniarki.info.pl/article/view/id/11540 Sun, 16 May 2021 07:02:00 +0200 <![CDATA[Studia pomostowe pielęgniarek, a współczynnik pracy.]]> https://www.pielegniarki.info.pl/article/view/id/11539 Sat, 15 May 2021 07:01:00 +0200 <![CDATA[13 maja - pielęgniarki spotkały się z ministrem.]]> https://www.pielegniarki.info.pl/article/view/id/11538 Fri, 14 May 2021 10:00:00 +0200 <![CDATA[Minister odznaczył pielęgniarki.]]> https://www.pielegniarki.info.pl/article/view/id/11537 Thu, 13 May 2021 14:00:00 +0200 <![CDATA[Głos władz pielęgniarskich.]]> https://www.pielegniarki.info.pl/article/view/id/11535 Thu, 13 May 2021 10:57:00 +0200 <![CDATA[Wygraj zestaw medyczny dla pielęgniarki i położnej.]]> https://www.pielegniarki.info.pl/article/view/id/11536 Wed, 12 May 2021 15:00:00 +0200 <![CDATA[Minister życzy pielęgniarkom.]]> https://www.pielegniarki.info.pl/article/view/id/11534 Wed, 12 May 2021 10:00:00 +0200 <![CDATA[Związek pielęgniarek o spotkaniu z ministrem.]]> https://www.pielegniarki.info.pl/article/view/id/11533 Tue, 11 May 2021 11:00:00 +0200 <![CDATA[Liczba obecnie zakażonych pielęgniarek i położnych.]]> https://www.pielegniarki.info.pl/article/view/id/11532 Tue, 11 May 2021 07:00:00 +0200 <![CDATA[Pielęgniarka - zmiany w kształceniu podyplomowym.]]> https://www.pielegniarki.info.pl/article/view/id/11531 Mon, 10 May 2021 07:42:00 +0200 <![CDATA[Cennik za zabiegi pielęgniarki w Warszawie.]]> https://www.pielegniarki.info.pl/article/view/id/11530 Sun, 09 May 2021 07:00:00 +0200 <![CDATA[Dyskryminacja pielęgniarek z tytułem licencjata. ]]> https://www.pielegniarki.info.pl/article/view/id/11529 Sat, 08 May 2021 14:06:00 +0200 <![CDATA[Położne - nie jesteście same!]]> https://www.pielegniarki.info.pl/article/view/id/11528 Sat, 08 May 2021 08:00:00 +0200 <![CDATA[Pielęgniarka w pracy nie może: jeść, pić, używać kosmetyków.]]> https://www.pielegniarki.info.pl/article/view/id/11526 Fri, 07 May 2021 08:00:00 +0200 <![CDATA[Pielęgniarka: formuła dodatkowego urlopu wypoczynkowego.]]> https://www.pielegniarki.info.pl/article/view/id/11527 Thu, 06 May 2021 08:46:00 +0200 <![CDATA[Pielęgniarki - ponad 400 zł różnicy w wynagrodzeniu za nocki.]]> https://www.pielegniarki.info.pl/article/view/id/11525 Wed, 05 May 2021 07:00:00 +0200 <![CDATA[MZ: Tak będą zarabiać pielęgniarki.]]> https://www.pielegniarki.info.pl/article/view/id/11524 Tue, 04 May 2021 08:18:00 +0200 <![CDATA[Pielęgniarki zaszeregowane z sekretarkami i rejestratorkami. ]]> https://www.pielegniarki.info.pl/article/view/id/11523 Mon, 03 May 2021 08:00:00 +0200 <![CDATA[28 kwietnia - ministerstwo o zembalowym dla pielęgniarek. ]]> https://www.pielegniarki.info.pl/article/view/id/11522 Sun, 02 May 2021 08:00:00 +0200 <![CDATA[Podano wysokość jednorazowej rekompensaty COVID-19.]]> https://www.pielegniarki.info.pl/article/view/id/11521 Sat, 01 May 2021 08:00:00 +0200