Pielęgniarstwo a GRYPA A/H1N1

Pielęgniarka, położna funkcjonariuszem publicznym! Pacjent skazany na trzy lata w zawieszeniu za obrażanie i naruszanie nietykalności cielesnej pielęgniarek.

Pielęgniarstwo 2013.

Pielęgniarki i położne w związku z grypą A/H1N1 mają być szczepione. Zobacz rozporządzenie MZ. 4 KOMENTARZE.

Szczepienia pielęgniarek i położnych mają być wykonywane "przy użyciu szczepionki przeciw grypie sezonowej".

Szczepienia ochronne pielęgniarek i położnych przeciw grypie sezonowej? MZ w sprawie metod zapobiegania zakażeniom wirusem grypy: " Szczepieniom ochronnym podlegają osoby wykonujące zawód medyczny". Zobacz projekt rozporządzenia ministra zdrowia. POZWOLISZ SIĘ ZASZCZEPIĆ? 7 KOMENTARZY.

Pielęgniarstwo a grypa A/H1N1.

Informacje PZH w sprawie prawidłowego pobierania materiałów klinicznych przeznaczonych do badań w kierunku obecności wirusa A(H1N1). Zobacz instrukcje pobierania krwi, wymazu z gardła i nosa, wydzieliny z nosogardzieli, popłuczyn z drzewa oskrzelowego, płynu mózgowo - rdzeniowego.

Pielęgniarstwo a grypa A/H1N1.

Komentarz na Portalu: Nie przesadzajmy z paniką! Jestem pielęgniarką, pracuję na OIOMie, gdzie leży 3 pacjentów z potwierdzonym zakażeniem AH1N1. 3 KOMENTARZE.

Pielęgniarstwo a grypa A/H1N1.

Ciechanów. Na OIOM zmarł pacjent zarażony wirusem grypy A/H1N1. "Cały personel szpitala, który miał kontakt z pacjentem, dostał leki antywirusowe, dodatkowo kupiono środki dezynfekcyjne i papierowe ręczniki". 2 KOMENTARZE.

Pielęgniarstwo a grypa A/H1N1.

Kiedy i jak stosować preparat Tamiflu?

Pielęgniarstwo a grypa A/H1N1.

MZ: Mamy w Polsce 344 potwierdzone przypadki zarażenia grypą A/H1N1. W szpitalach przebywa 101 zarażonych osób. Głównymi przyczynami zgonów (4) u osób, u których potwierdzono zarażenie wirusem A/H1N1 były choroby przewlekłe.

Pielęgniarstwo a grypa A/H1N1.

Informacja w sprawie postępowania w związku z przypadkami grypy A/H1N1. 1 KOMENTARZ.

Pielęgniarstwo a grypa A/H1N1.

Stan pielęgniarki zarażonej wirusem grypy A/H1N1 z Elbląga pogorszył się. Ma obustronne zapalenie płuc, oddycha podłączona do respiratora. Obecnie leży na OIOM w Olsztynie, bo szpital w Gdańsku odmówił przyjęcia pacjentki (?!). Kolejne zakażenie pielęgniarki w Opolu. Pielęgniarka miała wcześniej kontakt z chorą lekarką . 13 KOMENTARZY.

Pielęgniarstwo a grypa A/H1N1.

Szczepienia przeciwko grypie A/H1N1 mają w pierwszej kolejności objąć także pielęgniarki i położne. Pozwolisz się zaszczepić? 28 KOMENTARZY.

Pielęgniarstwo a grypa A/H1N1.

Działy aktualności