Recepty pielęgniarek

W sprawie propozycji wypisywania recept przez pielęgniarki swoją opinię przedstawia Polskie Towarzystwo Pielęgniarek Anestezjologicznych i Intensywnej Opieki.

Polskie ministerstwo zdrowia dzieli pielęgniarki na lepsze i gorsze!

(2) Uporządkujmy dyskusję w zakresie "recept". Tutaj wypowiadamy się ZA lub PRZECIW propozycji, aby TYLKO pielęgniarki z tytułem magistra lub licencjata "ordynowały leki i wystawiały na nie recepty". Czyli takich kompetencji nie powinny mieć absolwentki Liceum Medycznego i Studium.

Pielęgniarstwo 2014.

(1) Uporządkujmy dyskusję w zakresie "recept". Tutaj wypowiadamy się ZA lub PRZECIW propozycji, aby pielęgniarki i położne "ordynowały leki i wystawiały na nie recepty".

Zapowiedź ministra zdrowia: pielęgniarki wypiszą recepty.

Najpierw UE dyskrymiowała pielęgniarki absolwentki Liceum Medycznego. Po 10 latach naprawiła swój błąd! Teraz polskie ministerstwo zdrowa chce przyznać kompetencje do samodzielnego ordynowania leków i wystawiana recept tylko magistrom, natomiast osobom z tytułem licencjata do wystawiana recept na zlecenie lekarza. Tylko ta grupa pielęgniarek będzie miała kompetencje do wystawiania skierowań na badania diagnostyczne i laboratoryjne. NA TO NIE MOŻE BYĆ ZGODY!

Polskie ministerstwo zdrowia dzieli pielęgniarki na lepsze i gorsze!

Teraz pielęgniarka g ..... może, a będziemy wypisywać recepty.

Pielęgniarstwo 2014.

Działy aktualności