Debata o pielęgniarstwie

Pielęgniarka (53 lata) pracująca na zmiany na szpitalnym oddziale zdaje pytania władzom izby i związków pip. Czy adresaci odpowiedzą na pytania?

Pielęgniarstwo 2017.

Do związków i izby zwracam się "jako przeciętna polska pielęgniarka pracująca na zmianach na oddziale". Miałam tyle pytań do zadania w czasie "debaty" ale z powodu choroby nie mogłam w niej uczestniczyć. Teraz na piśmie zadaję moje pytania...

Pielęgniarstwo 2017.

Komentarz na pielegniarki.info.pl - Do Lucyny Dargiewicz naszej przewodniczącej, to przez panią te dodatki, proszę zrezygnować ze stanowiska droga pani!

Komentarze pielęgniarek i położnych

Wideo - debata o problemach współczesnego pielęgniarstwa - konferencja prasowa ministra Radziwiłła i wicepremiera Gowina.

Debata poświęcona problemom współczesnego pielęgniarstwa i położnictwa w Polsce.

Komentarz na pielegniarki.info.pl: Tylko zdjęcia? A co tak ubogo? A GDZIE REPORTAŻ, GDZIE TRANSMISJA Z OBRAD WIELKIEJ DEBATY? SKANDAL! JAK MY JESTEŚMY TRAKTOWANE! Zero wiadomości we wczorajszych mediach, że odbyła się debata...

Komentarze pielęgniarek i położnych

Zobacz zdjęcia z debaty o problemach współczesnego pielęgniarstwa.

Debata poświęcona problemom współczesnego pielęgniarstwa i położnictwa w Polsce.

W programie "Babilon" TVN 24 bis został poruszony wątek medyczny - mówiono tylko o braku lekarzy m.in. Ewa Kopacz. Jak tak można pomijać tak ważną grupę zawodową, która obecnie się wykrusza? Prosimy o relację na żywo z jutrzejszej debaty poświęconej Pielęgniarstwu, która odbędzie się za zamkniętymi drzwiami w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Oczekujemy porządnej debaty telewizyjnej na temat stanu polskiego pielęgniarstwa! PILNE! I najważniejsze: "zembalowego" nam nie odbierzecie!

Debata poświęcona problemom współczesnego pielęgniarstwa i położnictwa w Polsce.

Gowin, Radziwiłł... to uczestnicy debaty w dniu 27 marca, poświęconej "problemom współczesnego pielęgniarstwa i położnictwa w Polsce". Dobre i to, że władza zauważa... problemy.

Debata poświęcona"problemom współczesnego pielęgniarstwa i położnictwa w Polsce.

Minister Radziwiłł przeniósł planowaną na dzień 3 marca "debatę poświęconą problemom polskiego pielęgniarstwa". Ma się odbyć w dniu 27 marca. Warto przeczytać tekst, który może być przyczynkiem do tej debaty. O nas, pielęgniarkach. Świetny tekst. Napisany przez... lekarza. Zgadzacie się? Może trzeba coś dopisać?

Pielęgniarstwo 2017.

Minister Radziwiłł w dniu 3 marca organizuje "debatę poświęconą problemom polskiego pielęgniarstwa". Może jakieś propozycje tematów...?

Pielęgniarstwo 2017.

Działy aktualności