Działy aktualności

Oferty pracy dla pielęgniarek

"Rodzaj pracy: Pełny etat. Praca w przyjaznej atmosferze. Podnoszenie kwalifikacji na koszt pracodawcy. Dobre warunki pracy." Tak się ogłasza pracodawca poszukujący pielęgniarek...

Oferty pracy dla pielęgniarek.

Oferta pracy dla pielęgniarki. Oczekiwania: - kurs kwalifikacyjny dla pielęgniarek środowiskowo–rodzinnych, ukończone kursy specjalistyczne z zakresu szczepień ochronnych, wykonywania i interpretacji EKG, spirometrii, RKO...

Oferty pracy dla pielęgniarek

Ponad 30 ofert pracy dla pielęgniarek w Warszawie.

Oferty pracy dla pielęgniarek

Oferta pracy dla pielęgniarek. Diagnostyka jest ogólnopolską firmą działającą w branży diagnostyki laboratoryjnej. Obecnie poszukujemy pielęgniarki do Punktu Pobrań. Na umowę zlecenie, w godzinach 7.00-12.00. Dni pracy ruchome, wymienne z drugim pracownikiem.

Oferty pracy dla pielęgniarek

Oferta pracy dla pielęgniarki. Praca w charakterze pielęgniarki/pielęgniarza z uprawnieniami do wykonywania i oceny testów skórnych. Praca w gabinecie zabiegowym. Zobacz oczekiwania pracodawcy.

Oferta pracy dla pielęgniarek.

Oferta pracy dla pielęgniarek i położnych. Praca zdalna w charakterze pielęgniarki/pożnego obsługujących usługę Czat Online. Sprawdź zakres zadań oraz wymagania kwalifikacyjne.

Oferty pracy dla pielęgniarek i położnych.

Szpital zamierza zatrudnić pielęgniarki w ramach umowy kontraktowej. Specjalności: anestezjologia i intensywna terapia, pielęgniarstwo operacyjne, nefrologia, chirurgia, elektrokardiologia. Zobacz jakie maksymalne stawki określił szpital.

Oferty pracy dla pielęgniarek.

Oferta pracy dla pielęgniarki. Poszukujemy kandydatów do pracy na pielęgniarskie stanowisko kierownicze w oddziale szpitalnym. Praca na cały wymiar etatu. Zobacz wymagania od kandydatów...

Praca dla pielęgniarek

Oferta pracy dla pielęgniarek. Wynagrodzenie 2500 zł brutto za turnus trwający 10 dni.

Praca dla pielęgniarek

Praca dla pielęgniarek. Szpital zatrudni pielęgniarkę anestezjologiczną po kursie kwalifikacyjnym, na blok operacyjny i do znieczuleń ambulatoryjnych oraz pielęgniarkę na oddział szpitalny o profilu zabiegowym.

Praca dla pielęgniarek

Oferty pracy dla: pielęgniarki w szpitalu, pielęgniarki w poradni specjalistycznej, pielęgniarki w medycynie szkolnej.

Praca dla pielęgniarek

Oferty pracy dla pielęgniarek i położnych w Łodzi.

Praca dla pielęgniarek i położnych

Oferta pracy dla pielęgniarek. Wymagania: doświadczenie zawodowe, atutem będzie ukończony kurs szczepień, EKG oraz znajomość języka angielskiego.

Praca dla pielęgniarek

Oferty pracy dla pielęgniarek i położnych w Gdańsku

Praca dla pielęgniarek i położnych

Oferta pracy dla pielęgniarek. Wymagania: wykształcenie z zakresu pielęgniarstwa (minimum licencjat), ukończony kurs kwalifikacyjny z zakresu pielęgniarstwa rodzinnego, specjalistyczny: szczepień, EKG, spirometrii (jeden z wymienionych).

Praca dla pielęgniarek

Oferta pracy dla pielęgniarek. Prywatna Przychodnia Specjalistyczna poszukuje pielęgniarek. Praca w systemie dyżurowym w godzinach 12.00-20.00.

Praca dla pielęgniarek

Oferta pracy dla pielęgniarki na stanowisku: pielęgniarka/pielęgniarz w endoskopii. Wymagania: ukończony kurs specjalistyczny endoskopia dla pielęgniarek.

Oferty pracy dla pielęgniarek

Oferta pracy dla pielęgniarki na neurologii. Oferujemy współpracę w oparciu o różne formy zatrudnienia: umowy o pracę, zlecenie, kontrakt. Możliwość pracy w godzinach dopołudniowych, jak i w formie dyżurów.

Oferty pracy dla pielęgniarek

Szpital od razu zatrudni 40 pielęgniarek, na oddziałach: chirurgii, anestezjologii i intensywnej terapii, pediatrii. Niestety pielęgniarek nie ma!

Oferty pracy dla pielęgniarek

Oferty pracy dla pielęgniarek - Wrocław.

Oferty pracy dla pielęgniarek

Pielęgniarkę instrumentariuszkę zatrudni Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie. Wymagane doświadczenie w pracy w bloku operacyjnym minimum 3 lata.

Oferty pracy dla pielęgniarek

Oferta pracy dla pielęgniarki. Wymagania: kurs kwalifikacyjny pielęgniarki środowiska nauczania i wychowania, kurs szczepień.

Pielęgniarstwo 2017.

Praca dla pielęgniarek - poszukujemy kandydatów do pracy na pielęgniarskie stanowisko kierownicze w oddziale szpitalnym - Centralny Szpital Kliniczny MSWiA w Warszawie.

Praca dla pielęgniarek.

Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Warszawie zatrudni pielęgniarki/pielęgniarzy w: Klinice Kardiologii i Nadciśnienia Tętniczego, Klinice Kardiologii Inwazyjnej, Klinice Chorób Wewnętrznych Endokrynologii i Diabetologii. Forma zatrudnienia – umowa o pracę.

Praca dla pielęgniarek.

Szpital Murcki w Katowicach zatrudni pielęgniarki: Mile widziane: – "kurs specjalistyczny resuscytacji krążeniowo – oddechowej – kurs specjalistyczny z zakresu interpretacji i zapisu EKG – umiejętność pracy w zespole, – odpowiedzialność i empatia wobec pacjentów, – otwarta i serdeczna postawa wobec innych".

Praca dla pielęgniarek.

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Bożego w Łodzi PILNIE zatrudni pielęgniarki - w szczególności - posiadające specjalizacje: pielęgniarstwo opieki paliatywnej, pielęgniarstwo anestezjologiczne i intensywnej opieki. Forma zatrudnienia i wymiar czasu pracy - dowolne.

Praca dla pielęgniarek.

Praca dla pielęgniarek - Zobacz aktualne oferty pracy dla pielęgniarek w Warszawie.

Pielęgniarstwo 2017.