Sojusz pań w czepkach z ministrem

To wiele wyjaśnia! Kto to powiedział? Nie zgadniesz! Jedna z pań w czepkach... "To nie tędy droga. XXI wiek to nie czas na protesty. Uważam, iż powinniśmy postawić na konstruktywne mediacje. Skoro pan premier Mateusz Morawiecki w swoim exposé powiedział...".

Sojusz pań w czepkach z ministrem

Panie w czepkach ze związków napisały pismo do ministra zdrowia w sprawie płac pielęgniarek. Utajniły jego treść. Pismo datowane na 5 czerwca, opublikowały w dniu 21 czerwca. Po okresie 16 dni. Jaki to miało sens?

Działalność pań w czepkach ze związków.

Dzisiaj panie w czepkach z izby pip przyjęły stanowisko w sprawie propozycji ministerstwa zdrowia. Natomiast panie w czepkach ze związków przyjęły stanowisko w... poprzednim tygodniu.

Działalność pań w czepkach.

Dziś 20 czerwca, drugi dzień posiedzenia Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych. Prezes izby pielęgniarek: "Na posiedzenie Rady zaproszony jest również minister zdrowia i tam powinny zapaść konkretne decyzje".

Sojusz pań w czepkach z ministrem - utajniono treść rozmów.

Panie w czepkach utajniły treść rozmów z ministrem zdrowia. Teraz opublikowały zdjęcie z dnia 11 czerwca 2018 roku i opatrzyły je podpisem: Spotkanie przedstawicieli Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych oraz OZZPiP. Po co? Miny mają nietęgie!

Działalność pań w czepkach.

Zobacz co powiedziała Portalowi politykazdrowotna.com pani Małas w sprawie rozmów ze stroną rządową. Zaczyna to wszystko wyglądać jak telenowela brazylijska...

Sojusz pań w czepkach z ministrem

Pielęgniarki Cyfrowe: Zdaniem pielęgniarek i pielęgniarzy program wsparcia absolwentów może pogłębić konflikty w środowisku, w którym już przez różnice w wykształceniu panuje mobbing wobec młodych ludzi, co potwierdziły nasze publikowane badania „Relacje w zespołach pielęgniarskich”.

Utajnione rozmowy izby, związków z ministrem.

5 czerwca godz. 13.29 - zobacz oficjalne stanowisko pań w czepkach w sprawie utrzymywania w tajemnicy treści rozmów ze stroną rządową. "Zależy na tym, żeby nie przedstawiać wyników fragmentarycznych, które przez brak pełnego kontekstu i szczegółowych ustaleń mogą powodować dezinformację i utrwalanie przekonań niezgodnych z prawdą".

Dodatki brutto brutto po nowemu.

Zobacz komentarze (w oryginalnym brzmieniu) pod dzisiejszą informacją samorządu pip w sprawie utajnienia rozmów ze stroną rządową. Jeden z komentarzy: "Środowisko pielęgniarek i położnych już naszym samorządom i związkom nie ufa...".

Dodatki brutto brutto po nowemu.

Pielęgniarki Cyfrowe pytają ministra zdrowia: w imieniu środowiska pielęgniarskiego i położniczego zwracamy się z zapytaniem, dlaczego rozmowy przedstawicieli Ministerstwa Zdrowia z przedstawicielami środowiska pielęgniarskiego i położniczego na tematy przyszłości pielęgniarstwa zostały utajnione?

Dodatki brutto brutto po nowemu.

Samorząd i związki pielęgniarskie negocjują w tajemnicy. Pielęgniarek i położnych nie informują o przedmiocie rozmów. "Tak się umówiły z ministrem"! Natomiast informują media... Zobacz co przekazały do publicznej wiadomości...

Dodatki brutto brutto po nowemu.

Dodatki brutto brutto od 2019 roku - 11 czerwca zwołano prezydium OZZPiP, które liczy 18 osób. Panie w czepkach: Zwołaliśmy nadzwyczajne posiedzenie prezydium i tam będziemy omawiać te nowe propozycje". Zobacz czego dotyczą propozycje ministra zdrowia.

Dodatki brutto brutto po nowemu.

Jedna z pań w czepkach przekazała do mediów informację czego dotyczą rozmowy z ministrem zdrowia, który przedstawił kilka wariantów...

Działalność pań w czepkach.

To co ogłosiły panie w czepkach na swoim fanpage w dniu 29 maja wywołało ogólne wzburzenie* środowiska pielęgniarskiego. *Zdajemy sobie sprawę, że zamiast słowa wzburzenie, bardziej adekwatne byłoby słowo...

Działalność pań w czepkach.

"Czy plebs pielęgniarski jest zbyt ograniczony aby poznać temat rozmów"? Zobacz co uzgodniły z ministrem panie w czepkach! Skandaliczny sojusz pań w czepkach i ministra zdrowia...

Sojusz pań w czepkach z ministrem

Zobacz co uzgodniły z ministrem! Skandaliczny sojusz pań w czepkach i ministra zdrowia...

Sojusz pań w czepkach z ministrem

Pielęgniarski mem (11) - à propos wspólnego zobowiązania pań w czepkach i ministra zdrowia o "nie ujawnianiu szczegółów będących przedmiotem rozmów."

Pielęgniarski mem.

Panie w czepkach mają swoje tajemnice z ministrem zdrowia. Komentarz: "NIKT dłużej nie zgodzi się pracować na niewolniczych warunkach. Pielęgniarstwo to samodzielny zawód, kierujący się etyką zawodową, to jeden z ważniejszych głosów w zespole terapeutycznym wciąż niedoceniany w Polsce! Stłamszone, sponiewierane, zchorowane mówimy DOŚĆ!!! Czekam na odsłonę tejże tajemnicy posiedzenia"!!!

Działalność pań w czepkach.

Skandaliczny sojusz pań w czepkach i ministra zdrowia... Zobacz co uzgodniły z ministrem!

Działalność pań w czepkach.

Tajemnice pań w czepkach i ministra zdrowia... Zobacz komentarze pielęgniarek i położnych...

Działalność pań w czepkach.

Działy aktualności