"Pielęgniarstwo ratunkowe" nowość wydawnicza 2013. JUŻ DOSTĘPNA!

Pielęgniarstwo ratunkowe.

....

 

Nowość wydawnicza w Sklepie Pielęgniarek i Położnych

Pielęgniarstwo ratunkowe

Redaktor naukowy: Maria Kózka, Barbara Rumian, Marek Maślanka
Autorzy: Wojciech Szczeklik, Barbara Sokołowska,
,
Barbara Groszek

Rok wydania 2013, stron 476.

Więcej informacji - Pielęgniarstwo ratunkowe

.

Komentarze użytkowników

#1  2013.03.07 21:31:44 ~mn

Uczcie się pilnie a potem do pracy w Caritasie w opiece długoterminowej w woj Świętokrzyskim gdyż tam dostał kontrakty prawie we wszystkich powiatach świeckie pielęgniarki odrzucono

#2  2013.03.15 10:27:34 ~ww

Uczcie się,nabijajcie kasę izbom,bo wam z tego nie policzą przy pensji

#3  2013.03.17 14:08:18 ~kk

Uczcie sie i myć tyłki za granicę

#4  2013.03.18 13:08:47 ~pieleg

Nic nowego nie wnoszą kursy w naszą codzienną niewolniczą pracę.im bardziej jesteś wykształcona tym bardziej niepotrzebna.stajesz się zagrożeniem dla pan oddziałowych.nie warto studiować pielęgniarstwo w polsce.pielęgniarka jest tu zerem ,gównem które się nie liczy i nie ma nic do powiedzenia. pani salowa po zawodówce jest bardziej honorowana ,kpina porażka ,żart z polskiego wumierającego zawodu! :((((

#5  2013.03.18 18:08:53 ~kk

A co myślisz,szkoda dobra posadkę stracić.Przyjdzie taka młoda z wykształceniem,to trzeba ja uziemić,żeby nie skakała już 1 dnia.Salową wyróżni,bo cóż jej salowa,a pielęgniarka .zagrożenie.Izby są od tego,aby chroniły pielęgniarki,ale to jedna sekta łącznie z naczelnymi.Grają jedną melodię.

#6  2013.03.19 10:45:18 ~ww

Uczcie się,bo za granicą potrzebują wykształconych do domów opieki,o szpitalach możecie pomarzyć ,bo tam pracują tamtejsze pielęgniarki po 3 letnich szkołach.

#7  2013.03.20 14:57:40 ~33

NO PRZEKUPY,CO TAK SŁABO NARZEKACIE,DALEJ DO ROBOTY,PORTAL PUSTY,WYŻYĆ SIE TRZEBA,A POTEM NA DYŻUR ,ROBIĆ TO CO ZWYKLE I ZA MARNE GROSZE,BO NIE STAĆ WAS NA LOGICZNE MYŚLENIE I WSPÓLNE DZIAŁANIE,TYLKO CHLAPAĆ OZORAMI.

#8  2013.03.20 16:51:44 ~ja

Sa;lowa jej jeszcze grzybów przyniesie i doniesie a wy się kumplujcie i głupoty do salowych opowiadajcie ! a lekarze was na dystans a wy nie potraficie tak z salowymi ! na zachodzie tego nie ma ! W WARSZAWIE 23.03.2013 WIELKA MANIFESTACJA NARODOWA PRZYJEŻDZAJCIE Z CAŁEJ POLSKI ZAMIAST SIĘ OPLUWAĆ W INTERNECIE ! WCZORAJ NAUCZYCIELE POTRAFILI SIĘ SZYBKO ZORGANIZOWAĆ NA ZNAK PROTESTU, ŻE WAŻONO SIĘ OBNIŻYĆ IM DODATKI (NIE ZABRAĆ! )POKAZALI TO OD RAZU NA TVP WOT . A PIELĘGNIARKI CO ? . NA ULICĘ I GWIZDY, BĄDŻ ŚPIEWY - NADAL BRAK PRZYWÓDCY (- CZYNI) GODNYCH REPREZENTANTÓW ŚRODOWISKA PIELĘGNIARSKIEGO !

#9  2013.03.20 16:53:15 ~gość

POPIERAM PRZEDMÓWCĘ !

#10  2016.07.19 16:11:39 ~piguła

Pielęgniarka w Polsce nie jest szanowana i nie jest uważana za kompetentną osobę. Kiedyś usłyszałam od pacjenta, że pytanie jego o choroby nie jest w moim zakresie obowiązków bo pielęgniarka to pionek. Wykonujemy kawał ciężkiej roboty, a w zamian dostajemy tylko skargi i nie wdzięczność. Wydaje mi się, że długo jeszcze nie poprawi się sytuacja pielęgniarek w naszym kraju, a szkoda bo jest to piękny zawód. Szkoda tylko, że nie doceniany przez nikogo. Mimo wszystko muszę powiedzieć, że pracuje na super oddziale z super ekipą. Lekarze, pielęgniarki, sanitariusze to jedna wielka rodzina.