Praca dla pielęgniarki – Szpital Irlandia

Praca dla polskich pielęgniarek i pielęgniarzy za granicą.

.

 

Po więcej informacji wejdź na naszą stronę internetową

Odwiedź nas również na Facebooku
 

tel. + 48 797 812 057+ 48 514 040 033
email: praca@pcqrecruitment.com

 

Komentarze użytkowników

#1  2014.06.02 11:46:00 ~piel.

U nas na kontrakcie też 17,50 ale złotych.

#2  2014.06.02 15:34:29 ~Gość

Koleżanki pielęgniarki nie róbcie żadnych specjalizacji,tylko uczcie się języka. Te ,które mogą niech wyjeżdżają z tego chorego kraju.Tutaj nic się na lepsze nie zmieni! Lekarz więcej zarabia za jeden dyżur niż pielęgniarka za cały miesiąc. Tak oto szanuje się naszą wiedzę ,pracę i poświęcenie. A przewodniczące izby śpią z ciepłymi posadkami po 10 tyś. One mają((((

#3  2016.01.22 07:50:13 ~iza

Niestety - jest to prawda- czytajcie i niech to będzie świadomość kazdego, pozdrawiam

#4  2016.01.22 17:16:41 ~krycha

hej pozdrawiam polskie pielęgniarki i zapraszam do Niemiec.Tu też dostaniećie 17 euro po nosryfikacji dyplomu warunki b dobre no i zawsze to bliżej do POLSKI.No i urlopu to mamy 26-30dni.Ważna jest komunikatywność z pacjentem no i personelem.NO to nauka języka i zapraszamy życzę sukcesów pa

#5  2016.02.03 12:41:32 ~Basia

Dzięki właśnie rezygnuje z Niemiec, koszty zakwaterowania , niemozliwosc wynajęcia przyzwoitego mieszkania dla rodziny bez ogromnej ilości papierów plus podatki niemieckie wyższe niż w Irlandii sprawiają, ze z tych 17 euro niewiele mi zostaje

#6  2016.03.03 08:44:37 ~iza

Irlandia wygarnia na potęgę nasze pielęgniarki, gdyż wiedzą, ze w Polsce są one b. dobrze przygotowane do zawodu - niestety tego się nie docenia, traktuje się jak służące lekarzy i daje głodowe pensje. W jakim kraju żyjemy ? ? do czego doprowadziły rządy Kopacz? Jeżeli w ochronie zdrowia zauważa się tylko lekarzy muszą przy tak dobrych zarobkach być także pielęgniarkami, proste. A my - no cóż, szykujmy się do opuszczenia Polski- CUDOWNEGO KRAJU NAD WISŁĄ.

#7  2016.03.03 17:10:13 ~nina

Dlaczego nie wspominacie, że w CUDOWNYM KRAJU NAD WISŁĄ pacjent wymagający stałej opieki który trafi do polskiego szpitala musi mieć spore oszczędności swoje jak i najbliższej rodziny. Przykład: pacjent z chorobą parkinsona trafia na szpitalny oddział w związku z innym schorzeniem, w domu poruszał się przy pomoc, z pomocą również spożywał posiłki. A w szpitalu dowiedziałam się że przez cały okres hospitalizacji będzie unieruchomiony w łóżku i zastanie założona sonda do karmienia. Na pytanie skierowane do lekarza - DLACZEGO? - ten odesłał mnie do pielęgniarki oddziałowej. Uzgodnienia po tejże rozmowie: ja jako córka za specjalnym pozwoleniem oddziałowej mogę przebywać na oddziale od 8 do 18, w tym czasie mogę opiekować się tatą, czyli posiłki, toaleta, podanie leków, pilnowanie kroplówek . W nocy zaś żeby tata nie był przywiązywany pasami do łóżka od 20 do 6 płacę 350 zł pielęgniarce za prywatny dyżur. Leczenie trwała 20 dni.

#8  2016.03.03 17:13:17 ~nina

W żadnym kraju Europy taka patologia nie ma miejsca.

#9  2016.03.03 17:39:44 ~piel

Już niedługo braki w personelu pielęgniarskim uzupełnią ratownicy i salowe. Wtedy na pewno będzie lepsza obsługa :)

#10  2016.03.03 18:06:41 ~nina

O to coś nowego.i nie będzie po 350 za nockę, ale strata pani pielęgniarko

#11  2016.03.03 18:22:14 ~piel

żadna strata, teraz będzie 500 żeby inni nie zrobili ci krzywdy :)

#12  2016.03.03 18:55:53 ~nina

A będziesz umiała policzyć tyle kasy?

#13  2016.03.04 01:33:56 ~p

Spokojna twoja rozczochrana .

#14  2016.03.04 01:38:58 ~p

Dziwię się ludziom, którzy myślą, że jak zapłacą lekarzowi lub pielęgniarce to będą mieli lepszą opiekę - przestańcie dawać, bo to nie działa.

#15  2016.03.04 10:13:04 ~nina

Do ~p Teraz już wiem że to nie działa

#16  2016.03.04 10:40:13 ~iza

Ale pacjent ma prawo wyboru - nie będzie chciał salowej do opieki czy ratownika - bedzie chciał lekarza ( pielęgniarek już nie będzie), będzie co najwyżej działał z opiekunką tyle że zlecenia nie zrobi opiekunka i będzie musiał sam to wykonać- no to jest nowy model opieki w Polsce.

#17  2016.03.04 14:18:11 ~nina

Do ~iza Były, są i spokojnie BĘDĄ,

#18  2016.04.11 16:47:26 ~ela45

Polecam prace na wyspach juz dawno przestalam bylc sluzaca w tym chorym kraju ale dzieki za wyksztalcenie ktore zostalo docenione,chory kraj ta polska nie mam do niej zadnych sentymentow

#19  2016.04.11 16:49:55 ~wielkopola

Moja kolezanka w szpitalu w deblinie zarabia 1600 zl czy to mozliwe? tyle to ja dorabiam na umowe zlecenie

#20  2016.06.17 23:38:58 ~danka

Czytam te komentarze i szlak mnie trafia,to tylko głupota ludzka nie ma granic,jak można nie widzieć tego co się dzieje,czy pani,która chce prywatną opiekę zdaje sobie sprawę z tego co mówi,bo ja tego nie rozumię,jeśli chce się mieć zapewnioną opiekę przez 12 godzin,czy cały pobyt to niestety trzeba płacić,czy zatrudniając pracownika w domu też wykrzyczy mu pani,że musi zapłacić te 350 zł? ,brak pielęgniarek uniemożliwia stałą opiekę,pomoc pacjentom,pielęgniarka będąc sama na dyżurze robi najważniejsze rzeczy,iniekcje,leki ,kroplówki,na więcej ne ma czasu mając 30-40 pacjentów,proszę mieć pretensje do rządzących,to oni nic z tym nie robią a pielęgniarki mają już dosyć tego upokarzania,niedoceniania,jak długo można to znosić? a co do rodzin pacjentów to straszne,że nie chcą pomagać,przyjdą odwiedzić mamę,tatę,postoją przy łóżku i nic więcej,nawet nie potrafią zmienić pampersa bo od tego jest pielęgniarka,która potem robi zastrzyki,podłancza kroplówki itd,można tak w nieskończoność,nie mówię,że wszystkie rodziny są takie,zdarzają się i normalni porządni,którzy potrafią pomóc i nie brzydzą się swoich najbliższych,widać,że ci ludzie ich kochają,chyba dam sobie spokój,musiałam napisać trochę co o tym myślę,pozdrawiam

#21  2016.10.11 19:19:12 ~Antymoher

Ciekawe kiedy na każdym PIĘTRZE W KAZDYM SZPITALU będzie tylko jedna pielegniarka? Pod telefonem na dyżurach medycznych ,ile będzie osób? NASZA NARODOWA POLITYKA ZDROWOTNA.BRRRRRRRRRRRRR

#22  2016.10.12 09:08:51 ~gość

Od 10 lat straszycie,że was zabraknie,a jest inaczej i podwyżki solidne też dostałyście,więc po co tyle narzekać?

#23  2016.11.14 14:14:17 ~:-(:-(:-(

Podwyżki po h.po 25 latach pracy na konto wpływać 1975 zł , nawet pożyczki nie można wziac bo pieniądze się skończą a raty zostają .Żyć nie umierać