Praca dla Pielęgniarki – Wielka Brytania

Praca dla pielęgniarek za granicą.

 

 

Po więcej informacji wejdź na naszą stronę internetową

Odwiedź nas również na Facebooku
tel. + 48 797 812 057,  + 48 500 867 646

email: praca@pcqrecruitment.com

 

Komentarze użytkowników

#1  2016.07.21 19:06:44 ~gosc

Jakby ktoś sie dostał to mozemy razem wynajac mieszkanie w Dublinie i bedzie nam razniej. moj mail: bartnkate@gmail.com pozdrawiam

#2  2016.10.21 16:07:01 ~Kos

Oferta wg mnie cienka.

#3  2016.10.21 16:28:43 ~do Kos

Masz w Polsce lepszą! hahahahaha

#4  2016.10.21 16:38:29 ~Kochani

Lepiej się zgrać i zawalczyć z głupotą MZ! Polecam: http://www.oipip.gda.pl/komunikat/22

#5  2016.10.21 16:51:21 ~Jola

Strasznie marna oferta, to u mnie w Gdyni mam lepiej.

#6  2016.10.22 17:59:50 ~motyl

Nie korzystajcie z takich ofert - bo pracujesz już na starcie ( dla pośrednika - to jemu część kasy musisz oddać ) i on bez pracy zarabia na Was . Same załatwiajcie na miejscu - albo przez izby lub urzędy pracy - to pewne a inaczej to pośrednik Cię wyzyskuje . Uruchomić trzeba myślenie .

#7  2016.10.23 12:25:40 ~@@@

Panie pielęgniarki! przecież to kpina i zamydlanie oczu kwotami euro i zamienianiem na złotówki co jest głupotą do potęgi entej. Przecież inna jest stopa życia w tych krajach i wcale nie jest tak kolorowo; w rezultacie zostaje tyle co w Polsce nie mówiąc o rozłące z najbliższymi-tego chyba nie da się przeliczyć na żadną walutę świata! Bądźmy tu i tylko tu ; razem ramię w ramię poza podziałami walczmy o to co od wieków zaprzepaszczono tylko taka droga jest zasadna.

#8  2016.10.24 16:15:35 ~E.W.

Obecnie pracuję jako położna w UK mój parnet jest pielęgniarzem. Zarobki roczne proszę sobie sprawdzić dla Band5/6, każdego miesiąca każde z nas jest w stanie zaoszczędzić 1/3 zarobków. Do tego mamy 18 miesięczne dziecko (nie mamy benefitów). Ja pracuję 24h w tygodniu on 37,5 (tj cały etat). Duża niezależność w obu zawodach, pielęgniarka/położna jest tu partnerem lekarza a nie służbą. Pracę można poszukać samodzielnie bez pomocy agencji, wystarczy wybrać miasto i spzital i skontaktować się z działem HR. Powodzenia dla wszystkich!

#9  2016.12.15 19:58:53 ~Do E.W.

Proszę powiedz coś więcej na temat języka. Czy przed wyjazdem znałaś biegle język angielski ?

#10  2016.12.16 06:37:04 ~Kasia

Czy potrzeba certyfikatu B2, aby pracować? Czy jakieś inne dokumenty?