Wiceminister zdrowia u starajkujących pielęgniarek w CZD. Najpierw marchewka potem kij....

Strajk pielęgniarek w CZD.

 

Zobacz więcej informacji o strajku pielęgniarek w CZD

 

 

Zobacz więcej informacji o strajku pielęgniarek w CZD

 

Komentarze użytkowników

#1  2016.06.05 13:16:00 ~Ania

Drogie koleżanki i koledzy kolejny raz jesteśmy oszukiwani, jeżeli nie wygospodarujemy jednego dnia by pokazać siłę Polskiej Pielęgniarki i Położnej i nie będziemy w wtorek w celu poparcia CZD to nikt z nami się nie będzie poważnie liczył, dotyczy się to całej grupy zawodowej z szpitali jak i przychodni. Program 500 plus nas na dzień dzisiejszy nie dotyczy bo średnia wieku w zawodzie to 50! Wstańmy wreszcie z kolan!

#2  2016.06.05 13:32:24 ~pacjent

Strajk jest złamaniem ogólnopolskiego porozumienia-horror-a jak zostało złamane 400zł czyli 230 -domagajcie się tej brakującej kasy ( powinno być trochę więcej ! )-bo tu jest kradzież waszych pieniędzy-czyli złamanie porozumienia! Macie pełen obraz podłośći rządu sZYDŁO-dziś spotkała się ze zdrowymi dziecmi-perfidia! chore dzieci i wiekowe pielęgniarki ją nie interesuje-za waszą forse z ofe dali sobie już kilka podwyżek-i asfalt dla tej kiepskiej burmistrz położyli z waszych podwyżek!

#3  2016.06.05 13:47:31 ~ja

Trzeba się dopominać o te 400 w całości i do podstawy a nie obok.

#4  2016.06.05 14:03:51 ~pacjent

Konfidentki i judasze ( ze zzpip oraz izb )- to odpad wśród uczciwych ludzi,i >za wycieczkę do paryża ! ale jaja! ( powinno je stać 15 000 zł pensji ! ) . dalej utrzymujcię te ZERA

#5  2016.06.05 14:03:54 ~piel..

Podejrzewam,że jedyne,co w tym kraju można zrobić,to złożyć wypowiedzenie i wyjechać za granicę.

#6  2016.06.05 14:51:22 ~piel-ki

A wiecie że . związkowe pielęgniarki podzieliły pieniądze między siebie by było cicho. i jeszcze wyjechały na integrację by d. grzać m.in. dzielnica ochota ( w tym przychodnia duża przychodnia) nie mamy obrony i dlatego stańmy NATYCHMIAST DO STRAJKU GENERALNEGO W CAŁYM KRAJU ! TAK ZAWSZE NARZEKACIE A TERAZ CISZA ? NA TYLE POLSKICH SZPITALI I PRZYCHODNI ? ŻENADA DZIŚ POD CENTRUM ZDROWIA DZIECKA KILKA PIELĘGNIAREK ZWIĄZKOWYCH ! JAKA TO PIKIETA ? JESZCZE CZYTA JAKAŚ TAM TE KILKA ZDAŃ Z KARTKI - ŻENADA ! A TA PRZEWODNICZĄCA REGIONU MAZOWSZE ZĄBKI DO ORTODONTY NATYCHMIAST BO WSTYD ALBO SIĘ NIE WYPOWIADAĆ A JAK SIĘ WYPOWIADAĆ TO MĄDRZE, ŻE NP. BRAK NORM ZATRUDNIENIA DLACZEGO O TYM KOBIETO NIE POWIESZ I TO W CAŁYM KRAJU ! ROZMOWY JUŻ NA DZISiAJ ZAPLANOWANE ZERWANE ! PEWNIE BEDĄ TERAZ DO I OD JUTRA RANA ZASTRASZAĆ NASZE KOLEŻANKI !

#7  2016.06.05 15:09:18 ~PRAWDA

TAK ZWIĄZKOWE DOSTAŁY PODWYŻKĘ (PODZIELIŁY MIĘDZY SIEBIE) BY BYŁO CICHO TAK SIĘ OSZUKUJE KOLEŻANKI W WARSZAWIE !

#8  2016.06.05 16:32:45 ~piel..

Szok ! Chciałoby się wyrzucić z siebie najgorsze epitety pod adresem tych,którzy tak postępują,czyli sprzedają się za pieniądze,upadek moralności związkowych.Oby takimi pieniędzmi nikt się nie dorobił. Nie zasługują na miano człowieka.

#9  2016.06.05 16:50:56 ~Piel

Do piel. z 16:32 dobrze napisane , pozdrawiam :) PIELĘGNIARKI Z CAŁEGO KRAJU ŁĄCZCIE SIĘ ! CZAS NA PRZYWÓDCĘ ! DLACZEGO NIE MAMY PRZYWÓDCY ? KIEDYŚ BANACHOWICZ BRZYDKA JAK NOC CO NIEWIELE ZROBIŁA ZA TO POŚPIEWAŁA TROCHĘ Z PIELĘGNIARKAMI TO JEJ POZIOM BYŁ. POTEM GARDIAS W FUTRZE A TERAZ NIE MA NIKOGO ! PRZERAŻAJĄCE ! CO TO ZA USTAWKA ?

#10  2016.06.05 16:53:00 ~TEŻ PIEL.

TAK A PIKNIK BYŁ ÓW W TAJEMNICY PRZED INNYMI I TRWAŁ 3 DNI OD 02-04 CZERWCA NO TAK TO JEST SPRZEDAJNE ZWIĄZKI NIE POZWÓLMY NA TO !

#11  2016.06.05 17:19:16 ~plg

Młodzi uciekajcie z tego zawodu w Polsce,sami widzicie jak będziecie traktowani.Całe życie skazani na biedę,harówe,i brak szacunku !

#12  2016.06.05 17:46:57 ~pielęgniar

Minister Zębala oszukał pielęgniarki . Te 400 zł. miało iść do podstawy , tak mówił przed 10 tyś. protestującymi pielęgniarkami , jest to nagrane. Protestujmy niech włączają te pieniądze natychmiast do podstawy wszystkim pielęgniarkom w Polsce. Dość kpiny z tej grupy zawodowej . Izby - do roboty .

#13  2016.06.06 11:01:43 ~JA

DLACZEGO NADAL NIE ORGANIZUJEMY STRAJKU GENERALNEGO A PYTAJA NAWET LAICY

#14  2016.06.06 12:06:10 ~ela

Bo to sa siostry miłosierdzia made in Poland

#15  2016.06.06 16:16:25 ~B.

Moje drogie Koleżanki. Odnoszę wrażenie, że na teraźniejszy rząd wylała się czara goryczy, którą nawarzył poprzedni rząd razem z naszymi władzami. Od zeszłego roku dostajemy DODATEK w kwocie 230 zł. Dlaczego właśnie teraz obudziłyście się i karzecie niewinnych tamtejszych ustaleń? Może ostudźmy emocje i spróbujmy od nowa budować porozumienie, z nowymi władzami. Może czerwona kartka należy się Paniom, którym "zawdzięczamy" tą sytuację i te comiesięczne ochłapy. Poza tym, lepiej rozmawiać o zmianach, mając życzliwość społeczeństwa niż wrogo nastawionych rodziców i pacjentów. Serdecznie pozdrawiam.

#16  2016.06.07 08:18:05 ~piel

Przez 26 lat mojej pracy,rządów prawicowych,lewicowych i innych było wiele.Wszyscy obiecywali,a potem olewali.Jeżeli nie będzie naszego zdecydowanego protestu to życzliwość i przychylność możemy sobie wsadzić w buty,bo dalej nas będą mieć w głębokim poważaniu,najwyżej jeszcze dosypią lekarzom