W 16 dniu strajku pielęgniarek w CZD Duda powiedział...

Strajk pielęgniarek w CZD.

 

Zobacz więcej informacji o strajku pielęgniarek w CZD

 

 

 

Duda powiedział 8 czerwca 2016:

"Przedstawicieli central związkowych proszę o to, aby jednak mimo wszystko mitygowali swoich członków pracowników, swoich przedstawicieli w poszczególnych placówkach ochrony zdrowia, że te prace są prowadzone i żeby jednak zachowali cierpliwość i spokój, żeby dać wprowadzić te dobre i omówione rozwiązania". 

 

 

Zobacz więcej informacji o strajku pielęgniarek w CZD

 

Komentarze użytkowników

#1  2016.06.08 19:41:16 ~wq

Może zamiast kolejnej ustawy dla frankowiczów prezydent zajął by się faktem że za chwilę zabraknie mu pielęgniarek w NFZ i co wtedy zamiast pielęgniarek siostry od Rydzyka postawi bo mu Kaczor podeśle

#2  2016.06.08 19:49:26 ~plg

Taka wypowiedź świadczy o słabości i nieudacznictwie,krótkowzroczności.Chcą manipulować pielęgniarkami,poprzez nieudolne związki .Co się odwlecze to nieuciecze. Problem wróci jak rak,który zaatakuje z większa siłą,i rząd umrze.

#3  2016.06.08 19:56:36 ~Pielegniar

Duda to nie prezydent to hipokryta! No i ta jego "dama"niemowa,żal Szkoda słów(((

#4  2016.06.08 19:57:36 ~gość 2

Rozwiązanie systemowe to kolejne kilka lat-szydło odsuwa problem w czasie! Walczcie o zniesienie czasu rozliczeniowego (3 miesiące), żaden poseł tego nie ma oraz o zakaz zmuszania do pracy w nadgodzinach, a jak brak pielęgniarek niech zamkną oddział -to takie proste. Szpitale dziś to obóz pracy dla pielęgniarek, poniżanych, opluwanych. Szpitale bez długów a pielęgniarki mają 400zł jako dodatek! -o co chodzi- odwagi dołączcie do pań z CZD-albo zgaga -

#5  2016.06.08 20:00:03 ~wq

400 zł dodatku na papierku a po podatkach niewiele ponad 230

#6  2016.06.08 20:08:20 ~gość 2

Jak się ma 230 zł do 5 000 zł dla posłów ( złodzieji ) w ciągu 6 mieśięcy) ! -i jeszcze plująwm w twarz pielęgniarką-poprzednicy tacy sami hipokryci

#7  2016.06.08 20:10:48 ~piel..

."aby mitygowali "chamska,prymitywna ,bezczelna "prośba".Okazuje się,że p.Duda nie jest partnerem do rozmów z pielęgniarkami,Indolencja,ignorancja prezydenta wyszła jak szydło z worka.

#8  2016.06.08 20:10:50 ~ciekawska

Czy pielegniarki dostaly jakies podwyzki przez ostanie 8 lat? moze mi ktos konkretnie odpowiedziec?

#9  2016.06.08 20:24:44 ~domi

Wystarczy aby pielęgniarki miały tachografy. Takie jak kierowcy. Bardzo szybko wyszłoby na jaw jak bardzo nas brakuje i jakie możemy narzucić stawki. Szpitale walczyłyby o pracowników.

#10  2016.06.08 20:43:41 ~plg

"Polityk, to prostytutka, sprzedająca naród, to osoba nie mająca żadnych wartości, zmieniająca podstawowe poglądy, kłamiąca, oszukująca. Wszelka podłość przejdzie im przez skrępowane pieniędzmi usta."Rządom w Polsce potrzebne są pielęgniarki,jak i cały naród ,tylko do kampanii wyborczych,

#11  2016.06.09 01:04:37 ~ rafał

A poprzednie lata to takie miodzio miałyście ?