Szpital Specjalistyczny zatrudniający 900 osób, podaje wysokość zarobków: lekarzy, pielęgniarek, administracji...

Pielęgniarki 2017.

      

 

 
 
 

Komentarze użytkowników

#1  2017.03.01 17:42:31 ~Położna

Hahaha skąd wy to bierzecie? Zarabiam 2100zl brutto.

#2  2017.03.01 17:52:36 ~Meadow Dew

Biala Podlaska 1650 brutto .

#3  2017.03.01 18:16:45 ~mOnia

Skąd te dane. ja mam 2200 brutto (niedaleko jasla) i podobno mam dobrze, bo mam magistra piel. Zaznaczę że najniższa krajowa obecnie wynosi 2tys brutto.

#4  2017.03.01 18:23:46 ~Meadow Dew

Najnizsza krajowa nie zawsze oznacza że taka bedzie najnizsza zasadnicza

#5  2017.03.01 18:39:10 ~Pielęgniar

Skąd te dane,chyba że to jest średnia razem z oddziałowymi .Ja mam 2500 zł brutto.

#6  2017.03.01 19:19:03 ~Hehe

Siatka plac w Jasle do 10 lat pracy 1450 zł brutto od 10 do 20 czy 25 lat pracy 1800 powyżej 25 lat 2000 czyli najniższa krajowa wiec skąd te bajki

#7  2017.03.01 19:46:56 ~pirlegniat

Co wy za pensje podjęcie ja z dodatkiem Zebali mam 3 tys na rękę

#8  2017.03.01 19:48:19 ~pielęgniar

W SOPOCKIEJ REUMATOLOGII TYLKO BRAKUJE PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY ! brutto 1650

#9  2017.03.01 21:47:26 ~piel..

Noo.rewelacyjnie administracja ponad 3tys. a mgr pielęgniarstwa z 25 letnim stażem i kursami 2200.szacunek wyrażony stawką. Każdy inny zawód wymagający ukończenia studiów jest odpowiednio wysoko nagradzany-tylko nie pielęgniarki. polskie pielęgniarstwo sięgnęło.zenitu .poniżenia :-(

#10  2017.03.01 21:53:00 ~Ewa

25 lat pracy w zawodzie,sporo ukończonych kursów-szpital w Nisku proponuje mi 2000zł pensji zasadniczej.

#11  2017.03.01 22:08:25 ~hej

A ja mam netto 2300 z dodatkiem

#12  2017.03.01 22:25:31 ~#ja

Więc nadal mamy pracować bez słowa ? Odpowiedzcie Panie ?

#13  2017.03.01 23:19:29 ~Kalina

Co za bzdury. Przecież lekarze zarabiają po 20-40 tysięcy na miesiąc. 5600 zł to mają za 2-3 dyżury.

#14  2017.03.02 00:07:00 ~Ewa

29 lat stażu. Moja ostatnia wypłata netto 2268zł.

#15  2017.03.02 07:07:33 ~mgr.specj.

W Jaśle magister pielęgniarstwa , ze specjalizacją 2200 zł podstawa , skąd wiec te stawki ?

#16  2017.03.02 07:26:57 ~polska pie

Pielęgniarka to także wyższy personel medyczny! Warunkiem otrzymania prawa wykonywania zawodu w Polsce jest ukończenie studiów I stopnia - licencjat , lub II stopnia - magister pielegniarstwa. Panu dyrektorowi proponuję podwyższenie pensji administracji ;-).

#17  2017.03.02 07:26:58 ~polska pie

Pielęgniarka to także wyższy personel medyczny! Warunkiem otrzymania prawa wykonywania zawodu w Polsce jest ukończenie studiów I stopnia - licencjat , lub II stopnia - magister pielegniarstwa. Panu dyrektorowi proponuję podwyższenie pensji administracji ;-).

#18  2017.03.02 07:43:02 ~piel

Warmińsko- mazurskie 2100zł.

#19  2017.03.02 09:19:56 ~Gość

Kierownik technik w szpitalu kilka tysięcy .administracja ma sie dobrze

#20  2017.03.02 10:35:08 ~Maga

A ja w państwowym szpitalu i płacą tylko za noce i dni wolne od pracy mam troszkę ponad 3000 z dodatkiem Zebali

#21  2017.03.02 11:34:58 ~ona

SPSK 1 w Lublinie, prawie 40 lat pracy 2900 zł z dodatkiem Zembali!

#22  2017.03.02 12:03:43 ~piel.

Warm.mazurskie 1850 podstawa,sprzaaataczki sanitariusze 2000 podstawy,Kpiny jakich mało.

#23  2017.03.02 12:09:49 ~położna

Szpital powiatowy mgr 8 lat stażu pracy 1645 na rękę

#24  2017.03.02 13:25:42 ~piel-niark

Traktują nas jak sprzątaczki, sprzątaczki w szkole mają nawet 13-tki - do czego to podobne, wstyd czas walki zacząć przestać się kłócić, przeczytajcie w internecie art. dr n.med. (lekarz) Marka Derkacza " W obronie pielęgniarek i położnych " - koniecznie, wywiesić w dyżurkach !

#25  2017.03.02 14:35:30 ~plg

Jeden z wpisów pod w/wym artykułem" Jeżeli pielęgniarki postąpią twardo po kilku dniach nie tylko załatwią sprawę, ale dadzą do zrozumienia, że muszą być traktowane poważnie, a nie jak piąte koło u wozu. Innej drogi nie ma, bo zarządzający na wieść o proteście pielęgniarek myśli sobie, no tak postrajkują ale pacjentów nie zostawią, bo etyka, honor i inne fiu bździu. Przeżyjemy to i będzie po staremu. Dlatego pielęgniarki muszą odejść od łóżek i tyle. 4 △ ▽

#26  2017.03.02 15:11:27 ~wieśka

Żeby jakikolwiek protest w jakimkolwiek zawodzie był skuteczny należy przestać świadczyć swoje usługi. Gdzie pracuje pielęgniarka ? Przy łóżku pacjenta. Taka praca. Więc należy odejść od łóżek. I żadne tam gadki o braku etyki nie powinny mieć znaczenia. Czy etyczne jest tak upodlac człowieka jak dziś upodlana jest Polska pielęgniarka ?

#27  2017.03.02 15:19:38 ~Polozna

2300 ostatni przelew z dodatkiem brutto brutto ,praca jednozmianowa.Blisko Jasla.Wiem ze tam maja podobne uposazenia .No moze jakies 300 wiecej za orke na noce i w swieta

#28  2017.03.02 18:08:09 ~piel---

Administracja i inni pracownicy szpitala siedzą cichutko,pielęgniarki ,krzycząc " z bezsilnosci próbują uswiadonić społeczeństwu o swoich głodowych pensjach za pracę, której żadna pańcia z administracji nie chciałaby wykonać nawet za stawkę 3krotnie większą. I proszę nie przyjmować mojej wypowiedzi,ze przecież wiedziałam jaki będę wykonywała zawód,ale jak za każdy inny ciężka i odpowiedzialna! pracę chcemy w końcu godnie zarabiać-nie na 2 etatach! Tylko jednym!

#29  2017.03.03 13:16:57 ~iza

Tak się właśnie wykazuje zarobki lekarzy - czyli 1/4 etatu a reszta to czysty kontrakt, czyli tzw. koszty ukryte - tak wygląda kreatywna księgowość jakby co.

#30  2017.03.03 13:52:42 ~motyl

To czysta MANIPULACJA a o pieczątkę i tabelkę WCALE NIE TRUDNO . NIE ZARABIAJĄ TYLE PIELĘGNIARKI ! TO KŁAMSTWO I HAMSTWO TYCH CO TO SPREPAROWALI TO GÓWNO . Prawdziwe są zarobki podane przez Panie w komentarzach . NIE POZWÓLCIE ABY WOBEC WAS STOSOWANO TAKIE MANIPULACJE I METODY !

#31  2017.04.03 14:56:54 ~motyl

Ja JESZCZE RAZ DO PAN - NIE ULEGNIJCIE TYM MANIPULACJOM Z TYMI PŁACAMI ( wziętymi z kosmosu ) TAKIE TAKTYKI STOSUJĄ TYLKO CI , KTÓRYM DYGOCZĄ GACIE NA MYŚL ŻE NIEDŁUGO CAŁA PRAWDA O ZAROBKACH KONOWALSTWA WYJDZIE NA JAW . A WAM PANIE BĘDĄ MUSIELI ZAPŁACIĆ WIĘCEJ , DUŻO WIĘCEJ . NIE BÓJCIE SIĘ I NA GENERALNY STRAJK SIĘ SZYKUJCIE A ZDEMASKUJECIE TWARZE KŁAMCÓW ( nie tylko z izb i departamentu pielęgniarstwa i innych ) BO ZA WASZĄ CIĘŻKĄ PRACĘ SIĘ WAM NALEŻY ALE I TEŻ ZA WYŻSZE WYKSZTAŁCENIE . A co do administracji - to szkoda , strzępić ryja " bo siedzi tam wiele osób bez wyższego a jakie gaże a po drugie niewspółmiernie lekka praca ( siedzą , popijają kawki , herbatki , bez narażenia na przykre zapachy, nie dźwigają i nie mają kontaktu z wydalinami i wydzielinami pacjenta a także materiałem pobieranym do badań ( krew , mocz , kał , inne ) bez narażenia na stres , z pięknymi paznokciami na palcach a PANIE JAK W , dżungll - praca ciężka fizyczna , narażone na stres , bez szacunku , BEZ GODNEGO WYNAGRODZENIA ZA SWOJĄ CIĘŻKĄ PRACĘ . BRAK SŁÓW NA TO ŻE WASI PSEUDO- PRZEDSTAWICIELE NIC ALE TO NIC NIE ZROBILI ABY BYŁO , GODNE PŁACE " za WASZE WYKSZTAŁCENIE I CIĘŻKĄ PRACĘ.

#32  2017.04.03 15:01:03 ~motyl

JA JESZCZE RAZ PROSZĘ NIE DAJCIE SIĘ WMANIPULOWAĆ W TĘ GRĘ , płacami " . TYLKO PRAWDZIWE SĄ TE ZAWARTE W WASZYCH KOMENTARZACH . BĄDŹCIE SILNE .

#33  2017.04.10 16:43:43 ~dilo

Tą średnią wzięto chyba z pielęgniarkami i położnymi,które maja swoją dzialalność i na reke biora po 6000-8000 zł ale nie z prac na umowe o prace.

#34  2017.04.10 16:45:09 ~piel M

Brawo nr 9 zgadzam się w 100 procentach z twoją wypowiedzią

#35  2018.02.19 08:16:53 ~8888

Pracuje w kancelarii szpitala i zarabiam najniższa krajowa 2100 brutto. Gdzie tu sprawiedliwość. Administracje traktują najgorzej.

#36  2018.04.08 09:38:12 ~Taka jedna

To administracje Zapraszam na oddział