Mobbing w środowisku pracy pielęgniarki i położnej jest niezwykle ważnym, niestety zbyt często pomijanym tematem...

Pielęgniarki 2017.

       

Zapraszamy do lektury....


                                                     

Dzień dobry,

Mobbing w środowisku pracy pielęgniarki i położnej jest niezwykle ważnym , niestety zbyt często pomijanym tematem.Dlatego też zwracamy się z prośbą o szczere wypełnienie niniejszej ankiety, celem oszacowania skali zjawiska w naszym środowisku zawodowym.
Ankieta jest w pełni anonimowa i dobrowolna a jej wyniki posłużą nam wyłącznie w celach naukowych.
Dziękujemy za poświęcony czas


Aleksandra Przybyła
Natalia Wyciślik- Piróg

Przejdź do ankiety

Komentarze użytkowników

#1  2017.04.02 17:56:19 ~ja

Ankiety,tematy,opracowania,a mobbing był,jest i będzie i naukowe oszacowania tego nie zmienią.

#2  2017.04.02 20:09:25 ~ja

Temat rzeka, byłoby co pisać!

#3  2017.04.02 21:46:32 ~nazaar

Ankiety, tematy, opracowania, a rak jest i będzie i naukowe oszacowania tego nie zmienią. Czy dlatego należy się na niego godzić i nawet nie próbować go leczyć? NIE! Mobbing jest zjawiskiem chorym, patologią, przemocą, jak każda inna przemoc, tak samo jak np. przemoc domowa podlega prawu karnemu! Pracodawca, który zezwala na patologię w swoim zakładzie pracy podlega karze! I bardzo dobrze, że ktoś się tym zajmuje! Im więcej się o tym mówi, tym lepiej! I jeszcze jedno: dopóki będziemy gnębić się nawzajem w swoim piekiełku, zamiast zwrócić naszą złość tam, gdzie nasz prawdziwy wróg, ci którzy zbijają kokosy na naszej niewolniczej pracy mogą spać spokojnie i klepać się po brzuchach.

#4  2017.04.02 23:05:56 ~pie

Walczmy zeby wlaczyli do podstawy ta kwote 2x400 zl brutto brutto, a pozniej nastepna trzecia transze od wrzesnia 2017r.

#5  2017.04.03 06:09:32 ~Do nazaar

Mądry wpis

#6  2017.04.03 15:22:23 ~motyl

Ja do tych co chcą aby ankieta , przyszła " do nich podana na tzw : talerzu . NIE ! tego się nie spodziewajcie ! że ankiety , JAK GOŁĄBKI DO WAS PRZYFRUNĄ . Jeżeli tylko lenistwo jest waszą dobrą monetą to NO ! BIERZCIE TYŁKI ZA PAS I PO ZAKŁADACH - tam gdzie , jak twierdzicie jest stosowany mobbing . I jeszcze jedno , jeżeli tak wczuwacie się w tą sytuację WASZYCH KOLEŻANEK PO FACHU ( ale wiadomo że to blef i wybieg aby zachęcić w ten sposób do ankiet ) to tym bardziej musicie odwiedzić zakłady pracy WASZYCH KOLEŻANEK i , podnieść je na duchu .

#7  2017.04.03 23:04:04 ~PIELĘG

O mobbingu w środowisku pracy pielęgniarek mogę powiedzieć,że JEST !

#8  2017.04.04 08:00:29 ~funia

Aby wycisnąc z tej małej garstki maksimum wszędzie panuje mobbing,nepotyzm,inwigilacja.

#9  2017.04.04 18:19:33 ~Do funia

Ciemność widzę wszędzie, grzech i paskudztwo :-)