Praca jednozmianowa dla pielęgniarki - od 4 200 PLN - "podawanie leków, w tym kroplówek".

Praca dla pielęgniarek.


PRACA JEDNOZMIANOWA DLA PIELĘGNIARKI - OD 4 200 PLN

- "PODAWANIE LEKÓW, W TYM KROPLÓWEK".  

 


Warto przeczytać!!!

Zobacz także: 

Zatrudnimy pielęgniarkę - wynagrodzenie 8 000 PLN plus premie. 


Kliknij i zobacz szczegóły oferty pracy dla pielęgniarki 

Zakres obowiązków:

Podawanie leków w tym kroplówek itp.
Opieka nad pensjonariuszami

Rodzaj umowy: 

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Data rozpoczęcia: 31 sierpnia 2019 roku

Wynagrodzenie brutto: od 4 200 PLN

Zawód: pielęgniarka

Wykształcenie: Średnie zawodowe, prawo wykonywania zawodu pielęgniarki

Poznaj szczegóły oferty...

Oferta pochodzi z Centralnej Bazy Ofert Pracy - www.oferty.praca.gov.pl

Zobacz inne oferty pracy dla pielęgniarek i położnych.

Dodaj BEZPŁATNIE swoją ofertę pracy dla pielęgniarki i położnej (nie dotyczy ofert pracy za granicą).


Zobacz także: 

Zatrudnimy pielęgniarkę - wynagrodzenie 8 000 PLN plus premie. 


Komentarze użytkowników

#1  2019.08.20 08:54:20 ~Ja

Plus pampersy i wszystko inne a dżwiganie non-stop!

#2  2019.08.20 08:55:54 ~Piel.

Zaczynają nas szanować, czas nieokreślony? Prawda w kom.1 pracowałam w takim miejscu - kołchoz!

#3  2019.08.20 09:24:05 ~Piel

Plus pampersy, opatrunki , odleżyny , kąpiel, przebieranie pościeli , karmienie pensjonariuszy, nierzadko przygotowywanie posiłków i użeranie się z roszczeniowymi rodzinkami, które wpadają raz do domu bo udają zatroskanych! Niewdzięczna praca za małe pieniądze!

#4  2019.08.20 09:25:27 ~Miało być

MIAŁO BYĆ RAZ DO ROKU:)

#5  2019.08.20 10:20:46 ~Łukasz

Wiem ,ze wszystkie chcecie lezec i pachniec w pracy . bron boze zbytnio sie nie napracowac . Kontaktu z pacjentem ,O, . To sie kurwa zwolnijcie . W szpitalu takich ludzi nie potrzeba .

#6  2019.08.20 10:20:56 ~Łukasz

Wiem ,ze wszystkie chcecie lezec i pachniec w pracy . bron boze zbytnio sie nie napracowac . Kontaktu z pacjentem ,O, . To sie kurwa zwolnijcie . W szpitalu takich ludzi nie potrzeba .

#7  2019.08.20 10:29:20 ~Łukasz

Rodziny jak przychodza i patrza na ta fuszerke niby pielegniarek to nie dziwie sie ze pozniej w domu im rece opadaja. Ja sam jestem w stanie przebrac ,obrocic z boku na bok osobe lezaca , ktora wcale sie nie rusza , podawanie lekow to dziecinada . Praca napewno nie nalezy do ciekawych i przyjemnych ale tam leza ludzie a nie worki z kartoflami . A po drugie to jak nie jestes w tanie dac z siebie w jakies pracy 100% to w kazdej innej tez nie dasz :)

#8  2019.08.20 10:41:12 ~Hani

Do Łukasza zatrudnij się jako pielęgniarka to się dowiesz rodziny nie chcą się opiekować rodzicami,my charujemy ,i zbieramy od rodziny pretensje

#9  2019.08.20 11:05:05 ~do 7

O czym ty bredzisz masz kaca czy co, może zostań pielęgniarką a będziesz miał prawo głosu a jak nie to na portal rolniczy, ale już.

#10  2019.08.20 11:31:57 ~do 7

Kochającym rodzinkom niech rączki nie opadają.Niech się zajmą "dziecinnie" prostą opieką nad staruszkiem zamiast wypychać na siłę do szpitala albo DPS ,bo w domu się starowinki brzydzą.

#11  2019.08.20 13:10:46 ~hmm

Brawo Panie Łukaszu ze jako mężczyzną jesteś wstanie obrócić z boku na bok sam osobę leżącą i przygotować jej leki dożylne, oby więcej takich osób które nie zostawiają starszych ludzi w dps by interesować się tylko ich emerytura.

#12  2019.08.20 13:27:56 ~Cha cha

Wchodzę w to ,ale proszę 10000/m-c netto.

#13  2019.08.20 13:47:07 ~Piel

Drogi Łukaszku jak będziesz miał 40 podopiecznych i z tego 20 leżących robiących pod siebie to wtedy cwaniaku pogadamy, a zaręczam Cię że nie dasz rady, będziesz wył i robił pod siebie i wypad z tego portalu

#14  2019.08.20 14:40:14 ~do 7

Podawanie leków to dziecinada? Super, może mi pan zdradzi patent. Mam na udarówce 21 osób z niedowładami , ledwo połykającymi ze względu na udar. Jak można szybko ich nakarmić we dwie pielęgniarki, biorąc pod uwagę śniadanie, obiad i kolację ( tak, aby ich nie udusić). Posiłek + leki. Nawet zakładając, że większość z nich ma sondę. Do tego oczywiście inne obowiązki, o których nie wspominam. A teraz czekam na radę.

#15  2019.08.20 14:56:19 ~Biała

Ocipiałeś koleś? Wyraźnie cos ci dolega.Spróbuj popracować w Dps lub domu opieki.Zobaczymy twoją minę i kręgosłup

#16  2019.08.20 15:36:54 ~Piel

Łukaszku ale z ciebie tępy ćwok! Jak jesteś taki mądry, to się kur.a zatrudnij jako pielęgniarz i wtedy pogadamy popaprańcu o tej, jak to nazwałeś "dziecinadzie"! Koło du.y lata mi to, co taki prostak ma do powiedzenia na temat pracy w tym zawodzie. W du.e byłeś i gó.no widziałeś.

#17  2019.08.20 16:02:28 ~Do Lukasza

Jesteś gościu totalnym ignorantem z kompletnym brakiem wiedzy. Po pierwsze o rotowaniu w łóżku chorego nie masz bladego pojęcia. Chciałabym zobaczyć jak to robisz u pacjenta chociażby po operacji kręgosłupa w pojedynkę.

#18  2019.08.20 16:06:05 ~Piel

Po przeczytaniu wypocin Pana buca, mam ochotę na wymioty chlustajace w jego kierunku. Matol do kwadratu.

#19  2019.08.20 16:22:43 ~Ja

Kroplowki i pampersy w Domu Seniora wam smierdza a w szpitalu harowa na 2 etatach(zeby zarobic te 4 kola) to juz nie. W szpitalu wam nie przeszkadza dzwiganie a w dps juz tak.Qva,wielkie damy. Chcace tylko lezec i pachniec i za darmo pieniazki brac.

#20  2019.08.20 16:23:52 ~Do 3

Chyba nie znasz pracy w dps. Od posilkow sa kucharki. Od pampersow,kapieli itp.sa opiekunki.

#21  2019.08.20 16:37:55 ~do 20

Gdzie jest taki cudny kraj?

#22  2019.08.20 18:09:10 ~Ja

Od kiedy to w DPS zarabia się 4 000,00

#23  2019.08.20 18:20:33 ~do 19

Skąd takie ch.my się biorą? Po pierwsze nie jesteśmy na ty, po drugie pańska nienawiść do pielęgniarek i panu podobnym skończy się z chwilą ich całkowitego braku na rynku pracy w Polsce. Nikt nie ma wątpliwości, że z tego typu indywiduami jak 19 nikt nie zechce pracować z kończącej teraz studia pielęgniarskie młodej, przyszłej kadry. Tak chcę leżeć i pachnieć, a co nie mogę? Od oceniania mojej pracy nie są takie żałosne kreatury, jak 19, co to za nic w życiu nie odpowiadają i o nic się troszczyć nie muszą, takie totalne zera.

#24  2019.08.20 19:50:04 ~do 23

Po co się zniżasz do poziomu magla.

#25  2019.08.20 21:35:18 ~Do 19

A ten dalej gada jak potłuczony! Człowieku, może slipy masz za ciasne?

#26  2019.08.20 22:07:24 ~Gosc

Jeszcze nie widziałam jak pielegniarka przebiera w szpitalu na oddziale wewnętrznym tam pracuje to wiem że nic przy pacjenci nie robią tylko opiekunowie medyczni

#27  2019.08.21 01:03:20 ~Gość nr 2

Do 26 ej ty posrany gościu jeśli jest tak mówisz to bardzo dobrze. Opiekunowie mają się tym zajmować. PANI PIELEGNIARKA ma dużo innej odpowiedzialnej pracy. Niedługo będzie tak w każdym oddziale. Tak powinno być!

#28  2019.08.21 10:10:56 ~Do 20

Pracowałam w DPS kilka lat i w tym , w ktorym pracowałam kuchenkowa przygotowywała śniadanie, obiad - catering , a kolację pielęgniarka z opiekunką! A w między czasie trzeba było przebrać, jeśli była potrzeba , nierzadko wykąpać, podać leki przed kolacją, nakarmic leżących, a po kolacji jeszcze posprzątać! I zapewniam Cię, że żadna z nas nie zarabiała 4000 zł! Powiem więcej! Żadna z nas nie miała 3000 ! Zarobki akurat w tym DPS wynosiły ok.2250- 2500 zł ( z nockami) a jak wpadło święto, to pod stołem dostałysmy stowke dodatkowo! Żenada! Do tego Koleżanki, które tam pracują nie dostają z NFZ żadnych podwyżek! Taki to cud, miód!

#29  2019.08.21 21:17:56 ~do 26

Nikt nie zmusza człowieka, aby kończył szkołę jako opiekun medyczny i nikt go nie zmusza do pracy w szpitalu czy dpsie, jak to się 26 nie podoba, to zawsze może złożyć papiery na pielęgniarstwo, a nie żałośnie użalać się na pielęgniarskim portalu na swój los. Pielęgniarki nie powinny być od toalety pacjenta czy zmiany bielizny pościelowej, trudno aby pielęgniarka najpierw zmieniała pampersa a potem szła odessać pacjenta, pobrać krew czy założyć kaniulę, to wie każdy student pielęgniarstwa, czym jest aseptyka i jałowe procedury.

#30  2019.08.22 06:46:49 ~Do 26

Zapraszam Panią do mnie na oddział. Na moim oddziale nie ma opiekunek. Wszystko robi pielęgniarka. Jedynie czasami mamy sanitariuszkę do pomocy, która sama nie da rady umyć leżącego pacjenta.