Dwóch pielęgniarek, pielęgniarzy poszukuje program Pytanie na Śniadanie.

Pielęgniarki i pielęgniarstwo 2019.


Program telewizyjny poszukuje pielęgniarek

Zobacz także: Szpital nie zwiększył płacy pielęgniarce o 10 i 20 procent. Poszła do Sądu Pracy. 

Dzień dobry,

Zwracam się z prośbą o wsparcie w poszukiwaniu doświadczonej Pielęgniarki do programu na wtorek 1 października.

Chcemy porozmawiać o trudnościach w ich pracy, o tym, jak bardzo są odpowiedzialne za dobrostan pacjenta, jaką rolę pełnią we współpracy z lekarzem prowadzącym i jakie mają potrzeby.

Chętnie gościć będziemy dwie Panie (lub nawet Panów) z doświadczeniem.


Pozdrawiam

Joanna Łaszczewska

Pytanie na Śniadanie

Magazyn Lajk!

tel.+48 504 006 873

e-mail: [email protected]

www.pytanienasniadanie.tvp.pl


Praca dla pielęgniarki od października. 2250 brutto. Do negocjacji...

Pielęgniarka naczelna z wykształceniem wyższym pedagogicznym? Tak!

Pielęgniarki napisały do Kaczyńskiego. Co będzie od stycznia 2020 roku?

Związek pielęgniarek "podnosi ALARM".


Komentarze użytkowników

#1  2019.09.27 08:00:58 ~Piel.

No proszę rządówka (tvp) liczy na wyborcze zainteresowanie pielegniarek głosowaniem na PIS! A poza tym co za program i ogladalność program na 10 min. Powinno się mówić w serwisach informacyjnych bardzo brakuje ludzi do pracy, wszędzie ! Non-stop mówić o tym w poważnych programa publicystycznych. A 1 października pytania i odp. i tak ustawią!

#2  2019.09.27 08:02:30 ~piel.

Do 1 Prawda

#3  2019.09.27 08:10:39 ~piel.

Tak zgadza sie jaka deprecjacja zawodu o pielegniarkach zawsze w "Pytaniu na śniadanie " dla śpiacych emerytów o problemach lekarzy zawsze w FAKTACH długo i często i wysoka oglądalność !

#4  2019.09.27 08:45:49 ~piel

Znajdą się chętne do wychwalania wspaniałej misji,powołania,piękna,wzniosłości i cudowności tego przecudownego zawodu.

#5  2019.09.27 10:22:59 ~Może

Nasze przedstawicielki w złotych czepkach się zgłoś, a my popatrzmy.

#6  2019.09.27 10:24:27 ~Może

Pielęgniarki w złotych czepkach wystąpią.

#7  2019.09.27 10:41:55 ~Piel

Tak i niech się poobwieszają medalami, koniecznie na jakimś pięknym tle, nie tych szpitali z odpadającymi tynkami !

#8  2019.09.27 12:30:53 ~do 4

No właśnie. O tej pracy powinna opowiedzieć pielęgniarka, która pracuje przynajmniej 20 lat przy łóżku chorego a nie taka, która pracuje niecałe dwa lata i tak naprawdę ma blade pojęcie o trudach i niebezpieczeństwach tego wypalającego i wyniszczającego fizycznie i psychicznie zawodu. Drugą powinna być emerytka po LM,matka 3 dorosłych dzieci , która pracując od 20 r.ż miała prawo przejśc na emeryturę w wieku 65 lat czyli po 45 latach pracy. Najlepiej w towarzystwie matki 4 dzieci która nigdy nie skalała się pracą zawodową,45 letniego mundurowego emeryta i 55 letniego nauczyciela na emeryturze kompensacyjnej . A jak będzie w tv rządowej ,wiadomo .

#9  2019.09.27 13:09:00 ~Piel

Aby coś zmieniło się w polskich szpitalach/przychodniach, rządzący muszą leczyć się w zwykłych szpitalach, czekać w tych samych kolejkach, być obsługiwani przez ten sam personel. Inaczej nigdy nie dostrzegą, że "coś jest nie tak" i będą nam wciskać "cudowne rozwiązania" z których sami nie chcą i nie będą korzystać !

#10  2019.09.27 14:21:37 ~do 8

I będą sobie dyskutowali jak państwo walczy z nielegalną opieką leczniczo-higieniczną wykonywaną przez nie lekarza a jak nie pielęgniarkę.

#11  2019.09.27 14:52:55 ~abc

TVP powinno się pofatygować do kilku szpitali porozmawiać z pielęgniarkami wybrać taką która mówi mądrze o realnych warunkach pracy i problemach środowiska bez ściemy i stronniczości i jeśli się zgodzi porozmawiać o tym publicznie . Czas aby wszyscy dowiedzieli się prawdy jeśli trzeba to anonimowo bez pokazywania twarzy żeby nie miała problemów . Ustawiany program dla z góry zakładanego efektu nie ma sensu .

#12  2019.09.27 15:04:05 ~p

A może to będzie promocja zawodu pielęgniarki:)

#13  2019.09.27 15:36:15 ~Piel.

DO 12 zapewne promocja zawodu 10 minutowa wg.Szczurek bo na więcej szkoda pieniędzy. A i będą pytać o nasze potrzeby niezły ubaw!

#14  2019.09.27 15:41:17 ~piel.

Do 8 super napisane my zero przywilejów skandal ! P.Mielcarek powinien wziąźć udział - z szacunkiem :)

#15  2019.09.27 18:10:13 ~-do 8

Dokładnie

#16  2019.09.27 19:55:04 ~piel .

Dwie pielęgniarki są potrzebne jako narzędzia do odtrąbienia kolejnego sukcesu rządu dojnej zmiany w zakresie ochrony zdrowia, co na dwa tygodnie przed wyborami nabiera szczególnej wagi , gdyż wg sondaży w opinii wyborców , zdrowie , co oczywiste , jest zawsze sprawą najważniejszą .

#17  2019.09.28 08:22:05 ~E

Do 8 . Dokladnie tak.

#18  2019.10.01 16:59:05 ~Piel.

No i programu dziś nie było! My wiemy dlaczego Małas czeka na nagrodzone pielęgniarki od królowej Szwecji czy coś w tym stylu a co dopiero ma się rozstrzygnąć i odtrąbią pisowski sukces w pielegniarstwie!