Najlepsze, co można podarować kobiecie w ciąży oraz dziecku już od pierwszych dni życia...

Nuppi

Co wyróżnia mleko modyfikowane oraz suplement diety NUPPI?

Powszechnie wiadomo, że prawidłowe żywienie ma olbrzymi wpływ na właściwy rozwój dziecka. Szczególnie duże znaczenie ma to, jaki pokarm przyjmuje ono w pierwszych latach życia. Prace nad stworzeniem idealnego mleka modyfikowanego, które najwierniej odwzorowywałoby kobiecy pokarm cały czas trwają. Jednym z najlepszych produktów, jakie obecnie można znaleźć na polskim rynku, jest mleko NUPPI.

Jest ono wytwarzane z wyselekcjonowanych składników, pochodzących z w pełni ekologicznych upraw znajdujących się na terenie Unii Europejskiej i produkowane z zachowaniem wszystkich wytycznych WHO. Posiada certyfikaty ISO 9001:2008, EU, HACCP oraz HALAL.

Marka Nuppi obecna jest na europejskim rynku od 2010 r., a w jej ofercie można znaleźć:

  • Linię produktów Standard, obejmujących mleko w proszku z nukleotydami

NUPPI 1 (0-6 miesięcy)

NUPPI 2 (6-12 miesięcy)

NUPPI 0-12 (0-12 miesięcy)

wzbogacone o prebiotyki (GOS/FOS), nukleotydy, kwas foliowy, taurynę, jod oraz żelazo.

  • Linię produktów Premium, obejmujących mleko modyfikowane:

NUPPI 1 (0-6 miesięcy) ,

NUPPI 2 (6-12 miesięcy)

NUPPI 3 (+12 miesięcy) o smaku waniliowym

w których znajdują się prebiotyki, nukleotydy, kwas foliowy, nasycone kwasy tłuszczowe Omega-3 i Omega-6 oraz tauryna, jod i żelazo.

  • Suplement diety dla kobiet w ciąży i w okresie laktacji NUPPI Ema, który zawiera wszystkie niezbędne w tym okresie witaminy i minerały oraz kwas foliowy, kwasy Omega 3 i bifidobakterie.

NUPPI to nie tylko doskonałej jakości mleko modyfikowane dla niemowląt i małych dzieci. To również suplement diety wspierający zdrowie matki oraz prawidłowy rozwój jej dziecka w okresie ciąży i wspomagający laktację. Jest to sproszkowany napój bananowy na bazie mleka, zamknięty w wygodnych saszetkach. Dzięki temu wyróżnia się nie tylko doskonałym składem, ale również łatwym przygotowaniem i atrakcyjnym smakiem.

Jako jeden z nielicznych suplementów dostępnych na polskim rynku nie posiada formy tabletek, lecz apetycznego koktajlu, który można zabrać ze sobą do pracy, na zakupy czy w podróż. Skutecznie gasi pragnienie i zaspokaja zapotrzebowanie na płyny, które w okresie karmienia piersią ulega zwiększeniu nawet o 600 ml w ciągu doby.

NUPPI to najlepsze, co można podarować kobiecie w ciąży oraz dziecku już od pierwszych dni życia. To inwestycja w zdrowie i prawidłowy rozwój.