Pytanie redakcji do odwiedzających Portal w sprawie zasad przesyłania mailingu. Prosimy o Wasze opinie. 5 OPINII.

 

Witam,

Obecnie prawie 4000  osób jest zapisanych do mailingu i otrzymuje systematycznie newsletter redakcji Gazety Pielęgniarki i Położnej i Portalu Pielęgniarek i Położnych.

Chciałbym z Wami uzgodnić zasady przesyłania e-mailowych informacji. Proponuję przesyłanie informacji w poniedziałek i środę. Natomiast w piątek byłby wysyłany newsletter wekendowy, zawierający informację trochę lżejszego kalibru oraz podejmujący konkretne tematy związane z wykonywaniem zawodu pielęgniarki i położnej. W najbliższym piątkowym mailngu zajmiemy sie sprawą tzw. " prywatnych nocek".

Proszę o wasze opinie w powyższej sprawie. Może mailing będzie za często?

 

Przy okazji proszę o Wasze zdanie w sprawie dwóch nowych inicjatyw:

BLOGU Infopielęgniarki.pl - prowadzący Mariusz Mielcarek

YouTube - Kanał Infopielęgniarki.pl - 80 filmów - pielęgniarki, pielęgniarstwo

 

Pozdrawiam

Mariusz Mielcarek

 

Nie masz czasu codziennie zaglądać na Portal Pielęgniarek i PołożnychCry?

Mamy dla Ciebie praktyczne rozwiązanieSmile!

Zamów teraz wysyłkę najpopularniejszych artykułów na Portalu. Redakcja Portalu będzie Tobie przesyłać poniedziałkowe i środowe oraz w piątek wekendowe wydanie Serwisu Informacyjnego na Twoją skrzynkę pocztową.

 

 Teraz tutaj Zamów

 

Zobacz! Poniższą informację przesłaliśmy na skrzynki pocztowe do prawie  4000 osób w dniu 1 czerwca 2009 roku.

 

JESTEŚMY DOBRZE POINFORMOWANI - DOŁĄCZ TERAZ DO NAS!!!

 


 

Serwis Informacyjny Nr 68

Portalu i Gazety Pielęgniarek i Położnych

1 czerwca 2009

   

 

DOFINANSOWANE STUDIA POMOSTOWE 2009/2010

Kiedy będzie wiadomo ostatecznie, które uczelnie będą prowadziły w najbliższym roku akademickim dofinansowane studia pomostowe i za jaką cenę? Czy będzie a jeśli tak to w jakiej wysokość dopłata wnoszona przez pielęgniarki?

PROTESTY PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH

Protest pielęgniarek w Mysłowicach. Wszystkie pracujące na bloku operacyjnym złożyły wypowiedzenia z powodu niskich zarobków. Szpital jest spółką od dwóch miesięcy. Od poniedziałku blok przestanie działać?

Protesty pielęgniarek w Rybniku i Radomiu. "Protest jest krzykiem rozpaczy ze strony personelu, który nie może znikąd doczekać pomocy".

DOFINASOWANE SPECJALIZACJE

Jakie opłaty poniesie pielęgniarka, która zostanie zakwalifikowana w 2009 na specjalizacę dofinansowaną z budżetu państwa? To zależy. 1 163 zł lub nic!

Izba pip w Krakowie ogłosiła nabór na specjalizację oraz wykaz literatury wymganej na egzaminie wstępnym. Wykaz wzbudza wątpliwości a w niektórych elementach jest kuriozalny!

DOFINANSOWANE KURSY KWALIFIKACYJNE?

Pielęgniarki i położne mają możliwość korzystania z dofinansowanych specjalizacji. W 2009 roku 1850 osób. A co z kursami kwalifikacyjnymi?

ZAGŁOSUJ - W GŁOSOWANIU BRAŁO DOTYCHCZAS UDZIAŁ PONAD 500 OSÓB

Kilka refleksji o zainicjowaniu dyskusji przez redakcję Portalu Pielęgniarek i Położnych w sprawie liczby okręgowych izb w kontekście projektu nowej ustawy o samorządzie zawodowym.

Likwidacja 29 izb okręgowych przyniosłaby naszej grupie zawodowej rocznie oszczędności rzędu 10 MILONÓW ZŁOTYCH, tylko w zakresie wynagrodzeń przewodniczącej, sekretarza, skarbnika. 23 KOMENTARZE.

DZIAŁALNOŚĆ POSŁANKI JOLANTY SZCZYPIŃSKIEJ

Powszechna opinia: dobrze jest aby dana grupa zawodowa miała swojego posła w sejmie, który działałby na rzecz środowiska zawodowego z którego się wywodzi. Aktywność posła przejawia się również poprzez interpelacje poselskie. Zobacz jak to jest w przypadku posłanki Jolanty Szczypińskiej . . .

PIELĘGNIARKA POZ

Prasa - Absurdalny pomysł Ministerstwa Zdrowia. Pielęgniarki opiekujące się pacjentami w domu od nowego roku będą musiały mieć swoje gabinety, chociaż nie są im do niczego potrzebne.                   

               

 Zapraszamy na stronę internetową

 

  Gazety Pielęgniarki i Położnej