MZ rozdysponowało kolejne 250 miejsc szkoleniowych z 1850 na dofinansowanych specjalizacjach pielęgniarek i położnych. Pozostało jeszcze 275 miejsc szkoleniowych.

Dofinansowane specjalizacje pielęgniarek i połoznych.

 

Informacja MZ . . .

 

Zobacz:

Aktualności według działów - dofinansowne specjalizcje

26 maja 2009 roku - MZ ogłosiło wyniki przetargu na dofinansowane specjalizacje. Rozdysponowano 1325 miejsc z 1800 na ten rok. Zobacz w jakim województwie i jakie specjalizacje będą dofinansowane.

Zobacz także:

Jakie opłaty poniesie pielęgniarka, która zostanie zakwalifikowana w 2009 na specjalizacę dofinansowaną z budżetu państwa? To zależy. 1163 zł lub nic!

Ważna informacja dla pielęgniarek i położnych zainteresowanych dofinansowaną specjalizacją.

Izba pip w Krakowie ogłosiła nabór na specjalizację oraz wykaz literatury wymganej na egzaminie wstępnym. Wykaz wzbudza wątpliwości a w niektórych elementach jest kuriozalny!

Zobacz ile rocznie pielęgniarek i położnych odbyło szkolenia specjalizacyjne w latach 2000 - 2008. To prawie 12 tysięcy osób. 

Z redakcyjnej poczty: W sprawie egzaminu specjalizacyjnego: "Nielogiczne pytania. I odpowiedzi nie wiem skąd brane. I nie mam wglądu do pytań. Więc jak mam im udowodnić prawdziwość odpowiedzi? Skąd wiem czy dobrze sprawdzili?"