WYGRAJ 500 zł!!! Weź udział w konkursie redakcji Portalu i Gazety Pielęgniarki i Położnej na NAZWĘ DNIA i wygraj 500 zł. Zobacz warunki konkursu.

Normy zatrudnienia pielęgniarek i położnych.

.

Redakcja Portalu i Gazety Pielęgniarek i Położnych ogłasza konkurs na NAZWĘ DNIA, w którym ministerstwo zdrowia opublikowało swój autorski pomysł, zgodnie z którym:

.

"Sprawowanie opieki w oddziale szpitalnym przez jedną pielęgniarkę lub położną obejmuje nie więcej niż 20 pacjentów w ciągu jednej zmiany".

.

Ten DZIEŃ,  15 czerwca 2010 roku, zapewne zapisze się  złotymi zgłoskami w historii polskiego pielegniarstwa. Śmiem twierdzić, że nie tylko polskiego ale także współczesnego, europejskiego pielęgniarstwa!

.

Ten DZIEŃ powinien mieć swoją NAZWĘ!

.

Wobec powyższego ogłszamy konkurs na NAZWĘ DNIA, w którym polskie ministrstwo zdrowia opublikowało normę 1:20.

.

Warunki konkursu:

  1. Propozycję NAZWY DNIA, należy wpisać w treści komentarza pod niniejszym artykułem,
  2. Jednosześnie należy wysłać maila na adres: [email protected] z propozycją NAZWY DNIA oraz danymi teleadresowymi identyfikującymi autora danej propozycji (dane te muszą być zgodne z danymi konta bankowego autora propozycji NAZWY DNIA). Wysłanie powyższego maila będzie traktowane jako oficjalne zgłoszenie do uczestnictwa w konkursie! Dane te będą tylko do wiadomości redakcji Portalu i Gazety Pielęgniarek i Położnych,
  3. Propozycję NAZWY DNIA można zgłaszać do dnia 31 sierpnia 2010,
  4. Następnie z zgłoszonych propozycji NAZWY DNIA  redakcja Portalu i Gazety Pielęgniarki i Położnej wybierze pięć propozycji, z których w drodze głosowania  przez użytkowników Portalu (sonda na głównej stronie Portalu, w dniach 6 - 17 września 2010 roku), zostanie wyłoniona NAZWA DNIA,
  5. W dniu 20 września ogłoszenie wyników konkursu,
  6. Z autorem propozycji NAZWY DNIA, która zdobędzie najwięcej głosów w sondzie, redakcja skontaktuje się w dniu 20 września br. na adres mailowy z prośbą o podanie nr konta bankowego. W dniu otrzymania nr konta na konto bankowe zwycięzcy 
    przelejemy kwotę 500 zł.

 

 Mariusz Mielcarek

 

P.S. Zainteresowanych konkuresm odsyłam do działu 1:20 w aktualnościach na Portalu, w którym znajdziecie szczegółowe informacje w przedmiotowej sprawie oraz liczne komentarze użytkowników Portalu, które mam nadzieję będą pomocne w konkursie na NAZWĘ DNIA.