SPRAWA OSOCZA. W dniu dziesiejszym redakcja Portalu i Gazety Pielęgniarek i Położnych przekazała na konto pielęgniarki 3 500 zł, które wpłacili użytkownicy Portalu. Pieniądze wpłacały nie tylko pojedyńcze osoby, ale także zbiórkę pieniędzy organizowały w poszczególnych zakładach pracy organizacje związkowe pielęgniarek i położnych.

Sprawa osocza.

.

.

Dzięki dobrym ludziom zdobyłem numer telefonu do pielęgniarki, na rzecz której użytkownicy Portalu wpłacili 3 352,50 zł. Przelew w wysokości 3 500 zł został wykonany i pieniądze wpłynęły na konto pani Janiny, która o zbiórce nie słyszała. O sprawie jeszcze nie może spokojnie rozmawiać. Szanując jej wolę do sprawy powrócimy na Portalu w późniejszym okresie. Natomiast o bieżącym stanie sprawy w kontekście prawnym nie czuję się upoważniony informować. Dalsze informacje wkrótce.

Pani Janina zszokowana informacją o zbiórce powiedziała tylko "to jeszcze na świecie są dobrzy ludzie?" i prosiła o przekazanie darczyńcom słów podziękowania. Co niniejszym czynię.

Sytuacja finansowa pani Janiny jest tragiczna.

Mariusz Mielcarek

 

Zobacz także:

Sprawa osocza

Zobacz wykaz wpłat

 

 

.

Komentarze użytkowników

#1  2011.02.25 15:46:33 ~Nadzieja

Pozdrowienia i życzę wytrwałości w dążeniu do prawdy, oby wszystko się ułożyło!

#2  2011.02.26 18:44:05 ~OO?

Zawiodłam się już po raz "x" na mych koleżankach pielęgniarkach. Ile jest nas w Polsce? Gdyby każda podarowała złotówkę, to ile by to było zł? No właśnie, pokazałyśmy swą solidarność. Panie Mariuszu, może zróbmy drugą edycję zbiórki pieniędzy "Osocza"?

#3  2011.02.27 21:48:25 ~mm

Czy to prawda co ktos napisał, że p.Janina pracowała na kontrakcie?

#4  2011.03.01 10:59:22 ~gość

Brak informacji na temat sprawy/ogólnych wiadomości, typu" wykorzystano kwotę na. Dziękuję ! /", powoduje brak zaufania.Niewiedza co dzieje się z darowanymi pieniędzmi,snuje domysły ,a może pieniądze są w niewłaściwych rękach?

#5  2011.03.07 14:29:20 ~JAGODA

JAK DOBRZE WIDZĘ PIENIĄDZE PRZEKAZANO ZASKOCZONEJ DOBROCIĄ I BEZINTERESOWNOŚCIĄ PANI JANINIE PARĘ DNI TEMU? WIĘC CHYBA ZA WCZEŚNIE NA TAKIE PODSUMOWANIE. A SŁOWO "DZIĘKUJĘ " PADA W INFORMACJI. POZA TYM MYŚLĘ , ŻE SĄ OSOBY, KTÓRE JEDNAK WIERZĄ A NIE MAJĄ NADZIEJĘ, IŻ PIENIĄDZE TRAFIĄ I TRAFIŁY WE WŁAŚCIWE RĘCE.PROPONUJĘ BY PAN MARIUSZ ZDRADZIŁ niedowierzającemu DANE PANI JANINY.ZNAJĄC p MARIUSZA TO WIEM ŻE ROBI SWOJE I NIE PRZEJMUJE SIE TYM ALE PRZYKRO, ŻE PADAJĄ TAKIE SŁOWA I POWODUJĄ ŻE NA DRUGI RAZ MOŻEMY NIE CHCIEĆ POMÓC.

Dodaj komentarz