Stanowisko Stowarzyszenia Pielęgniarek Kontraktowych w sprawie ustawy o działalności leczniczej, w kontekście zapowiedzi ograniczenia wolności prowadzenia działalności gospodarczej przez pielegniarki i położne.

Związkowy zakaz kontraktów pielęgniarek i położnych 2011.

.

 

Przeczytaj przedmiotowe stanowisko . . .

 

 

Zobacz także:

27 lutego 2011 roku -  List Otwarty Pielęgniarek i Pielęgniarzy Kontraktowych Szpitala Klinicznego w Poznaniu do Przewodniczącej OZZPiP. "Serdecznie mamy dość występów państwa w prasie i telewizji i przekonywania jak to jest źle na kontraktach". "Działalność Pań to jest demonizowanie kontraktów i zbijanie na walce z nimi popularności". "Nie znamy związku który walczy z własnym środowiskiem, a wy Drogie Panie tak robicie". 124 KOMENTARZEczytany prawie 4 000 razy . . .

22 lutego 2011 roku - W jaki sposób przewodnicząca Ogólnopolskiego Związku PiP Gardias argumentuje inicjatywę związku w sprawie zakazu pracy na kontraktach to kompromituje nie tylko jej osobę, ale ośmiesza także pielęgniarki i położne w oczach innych grup zawodowych. Pani przewodnicząca powinna na sprawę kontraktów spojrzeć obiektywnie, po prostu z góry, co nie powinno być trudne w kontekście pamiętnych słów dr Strosmajer z serialu Szpital na peryferiach - "Gdyby głupota umiała fruwać, to ... 123 KOMENTARZEczytany prawie 4 000 razy . . .

.