Zobacz zdjęcie władz izby pip w kościelnej ławce. Mam nadzieję, że ani jedna złotówka nie została wydana ze składek ściąganych od pielęgniarek i położnych.

Pielęgniarstwo 2012.

 

Portal Pielęgniarek i Położnych w 2011 roku to:

3 mln odsłon,

milion odwiedzin,

430 000 unikalnych użytkowników.

.

Zobacz zdjęcia ......

Mam nadzieję, że koszty ponieśli sami uczestnicy. To znaczy, że w ramach swojego wolnego czasu, po za czasem pracy. Natomiast koszty dojazdu nie zostały sfinansowane na zasadach delegacji służbowej (np. kilometrówki) oraz nie zostały wypłacone diety.

Mariusz Mielcarek

.

Zobacz także:

Władze naczelnej izby pip nową kadencję rozpoczęły mocnym akcentem. Podniosły wynagrodzenie wiceprezesowi, sekretarzowi, skarbnikowi. O 2 000 złotych w przeliczeniu za cały etat. Teraz wynagrodzenie tych osób wzosło z 12 037 zł do 14 043 zł brutto za cały etat. Warto wiedzieć, że minister zarabia około 15 tys. zł, a wojewoda około 10 tys. 137 KOMENTARZY!

Pielęgniarko i położno, zobacz w ujęciu procentowym w jaki sposób izba pip wykorzystuje ściągane od Ciebie składki członkowskie. Zobacz ile pieniędzy jest przeznaczne na wynagrodzenia i biura, a ile na refundację szkoleń, zapomogi, działalność informacyjną.

Aktualności według działów - nie dla podwyżki składek na izby pipPRAWIE 400 KOMENTARZY!