Zobacz jak władze związku pip traktują pielęgniarki i położne. Dokumentów związanych z porozumieniem nie publikują! Natomiast każą zainteresowanym osobom ... dzwonić do siedziby związku. Irytacja pielęgniarek i położnych sięga zenitu.

Tzw. podwyżki dla pielęgniarek i położnych.

 

 

 

 

Poniższy komunikat opublikowano na Facebooku władz związku pip, w dniu 2 października o godz. 10.50 

 

"Szanowni Państwo!
W związku z licznymi wątpliwościami oraz pytaniami związanymi z porozumieniem zapraszamy do kontaktu (nr tel: 22 504 42 67) z Biurem Zarządu Krajowego OZZPiP.
Członek Zespołu negocjacyjnego odpowie na wszelkie pytania!"

 

Poniżej prezentuję dyskusję z Facebooka, którą wywołał powyższy komunikat:

 

  •  
  • Beata Czajka Dalej nie wiemy, czy 400 zł jest do podstawy, czy na tą sumę musimy zapracować nocami,świętami itd?
    
    
   • Ogólnopolski Związek Zawodowy Pielęgniarek i PołożnychSzanowna Pani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego z Biurem ZK OZZPiP (22 504 42 67). Członek Zespołu negocjacyjnego odpowie na wszelkie Pani pytania.
     
     
   • Justyna Mańka Chyba to Wy powinniście poinformować wszystkich na raz a nie zeby każda z osobna do Was dzwoniła !
     
     
   • Ogólnopolski Związek Zawodowy Pielęgniarek i PołożnychSzanowna Pani. Porozumienie oraz pozostałe dokumenty zostały przekazane organizacjom związkowym OZZPiP, zarówno zakładówkom, międzyzakładówkom jak i Regionom. Może się Pani zgłosić do odpowiedniej instytucji. W przypadku dodatkowych pytań odpowiedzi udzieli Członek Zespołu tutaj w Biurze ZK.
     
     
   • Iwona Izabela Białas Nasze uwaźają,ze takie informacje udzielaja tylko czlonkiniom związku. Czyli według was kazda co nie nalezy do waszego zwiazku pielegniarka nie jest . Źenada.
     
     
   • Rafał Ostrowski A to jest jakaś tajemnica wewnętrzna, że nie możecie takiego prostego zwrotu jak "do podstawy" lub "dodatek do pensji" użyć? Jestem zniesmaczony tym, że ten "WIELKI SUKCES", tak odtrąbiony w każdych wiadomościach chyba jest nijaki. Nie potraficie Drogi...Zobacz więcej
     
     
   • Małgorzata Kolankiewicz Wszystko tajne przez poufne. Podajcie do opinii publicznej jakie dostaniemy podwyżki. Społeczeństwo uważa, że każdy z nas otrzyma podwyżkę,a tak na dobrą sprawę leży to i tak w gestii dyrektora komu przyzna.
     
    •  
    • Anna Ciesla To niech ktoś odbierze ten telefon! !!!!!
      
      
     • Ogólnopolski Związek Zawodowy Pielęgniarek i Położnych Niestety nasze Biuro ma tylko jedną linię telefoniczną i zdarzy się, że akurat będzie zajęte Emotikon frown
       
      Justyna Mańka Sobie z ludzi jaja robicie,dobrze wiecie, że do Was mało kto się dodzwoni!!! To jest lekceważenie i brak szacunku do ciężko pracujących pielęgniarek, które naprawdę pracują a nie grzeją stołki!
       
       

       

Zapraszamy do uczestnictwa w sondzie pt.:

Jak oceniasz porozumienie z Zembalą?

Zobacz dotychczasowe wyniki i zagłosuj.

Wejdź na facebook i zagłosuj!

Zapraszam Mariusz Mielcarek