Przewodnicząca związku pip w sejmie na temat tzw. podwyżek pielęgniarek: "Naszym problemem jest to, że zbyt głośno i może tak niepotrzebnie..."

Działalność związku pip.

 

 

 

Posiedzenie sejmowej komisji zdrowia w dniu 1 grudnia 2015 roku, w ramach którego została przedstawiona "Informacja Ministra Zdrowia o kierunkach planowanych działań resortu w zakresie bezpieczeństwa zdrowotnego obywateli w latach 2015-2019".

Głos jako gość zabrała przewodniczaca związku pip. Co powiedziała? Między innymi:

"Naszym problemem jest to, że zbyt głośno i może tak niepotrzebnie, po to, żeby skółcać środowiska, pojawiają się jakieś doniesienia medialne, na temat niezadowolenia grupy zawodowej z zaproponowanych kwot, na temat krytyki olbrzymiej tego porozumienia". 

Mariusz Mielcarek

 

 

 

Zobacz także artykuły w Ogólnopolskiej Gazecie Pielęgniarek i Położnych. Nakład - 50 tysięcy egzemplarzy.

 

 

 

 

Komentarze użytkowników

#1  2015.12.19 02:14:35 ~Iga

O! To już nie wolno głośno wyrażać niezadowolenia! lepiej udawać, że cieszymy się z tego podłego "porozumienia"? Gdyby zarobki pań w Izbach uzależnione były od pensji szeregowej pielęgniarki, inaczej Panie by śpiewały.

#2  2015.12.19 17:31:16 ~piel

Pielęgniarki zbyt długo siedziały cicho i pokornie znosiły swój los.Najwyższy czas na głośne i dobitne nazwanie oszustw i bezprawia jakie wobec nich się odbywa.

Dodaj komentarz