Serdecznie zachęcam do wzięcia udziału w badaniu psychologicznym wszystkie panie wykonujące zawód pielęgniarki.

Pielęgniarstwo 2016.

 

                                         *Kliknij po więcej informacji

5 marca 2016 roku 

Dzień Dobry,
 
Serdecznie zachęcam do wzięcia udziału w badaniu psychologicznym wszystkie kobiety wykonujące zawód pielęgniarki. Ankieta i kwestionariusz skierowane są do osób pracujących zarówno w szpitalach jak i przychodniach.
Celem pracy jest pomiar satysfakcji z życia w różnych aspektach życia z uwagi na specyfikę pracy w tym zawodzie; tj. pracę w trybie dwuzmianowym (w szpitalu), konieczność sprostania wymaganiom i oczekiwaniom społecznym, kontakt z materiałami zakaźnymi, kontakt z cierpieniem innych ludzi oraz szereg innych czynników fizycznych czy psychospołecznych, którym zawód ten podlega. Głównymi celem jest możliwość poznania, które z w/w aspektów w najwyższym stopniu wpływają na poziom zadowolenia z życia i jego sfery, co umożliwi drogę do opracowania metod, które pozwolą na zmniejszenie wpływu tych oddziaływań na jakość życia badanych czy też pozwolą na poradzenie sobie z nimi.
Przed przystąpieniem do ankiety zapraszam do zapoznania się z krótką instrukcją. 
Niezmiernie dziękuję za pomoc w przeprowadzeniu badania.
 
6 marca 2016 roku 
 

Bardzo dziękuję użytkownikom Portalu za wypełnienie w ciągu jednego dnia prawie 200 ankiet, niezbędnych do przeprowadzenia badania...

Ankieta została zamknięta!
 
Z poważaniem,
Natalia Przybyła