Związek Pracodawców RP przeciwny proponowanym normom zatrudniania pielęgniarek i położnych - 0,6 etatu na łóżko oraz 0,7 etatu na łóżko (oddziały zabiegowe).

Normy zatrudniania pielęgniarek i położnych.

 

 

                                                   *Kliknij po więcej informacji

 

Związek Pracodawców RP w październiku 2015 roku pisał do ministra zdrowia w sprawie norm zatrudniania pielęgniarek i położnych, poniżej fragment przedmiotowej korespondencji:

 

 

Wybrał 

Mariusz Mielcarek 

 

 

Zobacz także:

5 marca 2016 roku - Związek Pracodawców RP o "odpoczywających łóżkach" w kontekście norm zatrudnienia pielęgniarek i położnych.

13 stycznia 2016 roku - Pracodawcy do ministra zdrowia: wielu pracodawców zapewnia pielęgniarkom bardzo dobre wynagrodzenie, dlatego podwyżki dla pielęgniarek spowodują, że będą miały wyższe wynagrodzenie od lekarzy! 31 KOMENTARZY

 

 

Komentarze użytkowników

#1  2016.03.07 13:51:03 ~iza

JEŻELI SZPITAL MA DOBRĄ MARKĘ - TO ŁÓŻKO NIE BĘDZIE PUSTE. JAKOŚ NIKOGO NIE INTERESUJE SYTUACJA W ODDZIALE WTEDY, GDY JEST 40 PACJENTÓW I 1 PIELĘGNIARKA, CZY PIELĘGNIARKA TO ROBOT? JEŻELI NAWET PRZYDARZY SIĘ MNIEJSZA ILOŚĆ PACJENTÓW, TO NAJCZĘŚCIEJ JEST TO CHWILOWE A PIELĘGNIARKI UPORZĄDKUJĄ I OGARNĄ TO, CZEGO NIE SĄ W STANIE CZĘSTO WYKONAĆ, BO JEST TO PONAD SIŁY!

Dodaj komentarz