Sytuacja jest trudna! Związek pip nie może swojego działania sprowadzać do "obrony śmieciowych dodatków jak niepodległości". Stanowisko związku powinno być jasne: poszliśmy na ustępstwa we wrześniu. Teraz czas wrócić do negocjacji - "nie śmieciowe dodatki a realne podwyżki uposażeń pielęgniarek".

Tzw. podwyżki dla pielęgniarek i położnych.

 

 

  *kliknij po więcej informacji - 66 KOMENTARZY! Czytano ponad 10 000 RAZY!

 

Związek pip w dniu 29 lutego 2016 roku pisze pismo do ministra, poniżej skan fragmentu:

 

 

P.S. 

Sytuacja jest trudna! Przeciw tzw. podwyżkom pielęgniarek, w obecnym kształcie są związki zawodowe ("Solidarność" i OPZZ - gratulacje wyczucia sytuacji) oraz Pracodawcy RP. Między młotem a kowadłem minister, który wygłasza sprzeczne deklaracje. 
Związek pip nie może swojego działania sprowadzać do "obrony śmieciowych dodatków jak niepodległości". Stanowisko związku powinno być jasne: poszliśmy na ustępstwa we wrześniu. Teraz czas wrócić do negocjacji - "nie śmieciowe dodatki a realne podwyżki uposażeń". 


Mariusz Mielcarek

 

 


 

 

                        *Kliknij po więcej informacji  52 KOMENTARZE!

 

Mariusz Mielcarek 

Komentarze użytkowników

#1  2016.05.02 20:24:29 ~Ewa

Czyżby nastąpiło wytrzeżwienie z euforii i przyszedł KAC MORALNY za tę żenującą ugodę we wrześniu ub. roku? Troszkę póżno drogie panie! Ale pracujcie,pracujcie-tylko proszę-jak czegoś nie rozumiecie-NIE PODPISUJCIE.

#2  2016.05.03 16:22:46 ~ona

Kurwa mać! Za 30tys miesięcznie nie rozumieć co się podpisuje? To ma być zarząd opłacany z naszych składek? Nie dziwcie się,że mamy w pielęgniarstwie to co mamy skoro toto nas reprezentuje i za taką kasę

Dodaj komentarz