Pielęgniarko! Położno! Przeczytaj życzenia od władz związku pip. Natomiast pielęgniarki i położne dziękują związkowi za tzw. podwyżki (brutto brutto). Zwłaszcza te, które nie dostały ich w ogóle (podwykonawcy, DPS, żłobki..itd).

Pielęgniarstwo 2016.

 

     foto: http://www.mz.gov.pl

Tak traktowane są pielęgniarki w Polsce. Za stołem prezydialnym siedzi minister zdrowia.

A pielęgniarki? Jak uczniaki w szkolnych ławkach... Bo sobie na to pozwalamy! Wiecej...

 

Życzenia dla pielęgniarek i położnych

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki oraz Dnia Położnej pragnę złożyć najserdeczniejsze podziękowania za Waszą obecność i ciężką pracę. Nasza grupa zawodowa od lat boryka się z licznymi problemami i przeciwnościami. Nie poddawajmy się jednak. Bo pielęgniarki i położne były, są i będą potrzebne, wszyscy potrzebujemy ich opieki na każdym etapie życia.

Przyjmijcie życzenia zdrowia, pomyślności, satysfakcji osobistej i zawodowej, realizacji swoich zamierzeń, a przede wszystkim radości każdego dnia.

Przewodnicząca OZZPiP

/-/ Lucyna Dargiewicz

źródło informacji: ozzpip.pl

                                                                                                                               *Kliknij po więcej informacji

Zobacz także!!!

Zamach na samodzielność podmiotów poz prowadzonych przez pielęgniarki i położne.

(5) TV.pielegniarki.info.pl Najpierw minister zdrowia mówi o ewentualnej likwidacji samodzielnych podmiotów prowadzonych przez pielęgniarki i położne rodzinne, a po 10 minutach ukazuje swoją wizję pielęgniarki rodzinnej. Może pan się na coś zdecyduje?

 

Komentarze użytkowników

#1  2016.05.12 18:58:55 ~aurelia

Czy mozna zacząc zdanie od Bo? Jakos tak wydaje mi sie że to nie jest napisane poprawnie.Poza tym znów ta SŁUŻALCZOSĆ i POWOŁANIE na końcu życzeń. Kiedy to sie skończy? Wiem, kiedy umrze poklo;enie dzisiejszych 30 latków!

#2  2016.05.13 12:16:48 ~DPS

Uważam, że pielęgniarki pracujące w DPS-ach powinny przestać płacić składki na rzecz izb, bo tak naprawdę izby nic dla nich nie robią.

#3  2016.05.18 13:42:16 ~PSSE

Dla pielęgniarek pracujących w Inspekcji Sanitarnej Izby też nic nie robią, a składki biorą

Dodaj komentarz